Strojové vyšívání
Alena Filipská


Naša spoločnosť sa zaoberá strojovým vyšívaním pracovných odevov, ako sú firemné logá, obrázky a nášivky. Vyrábame tiež samostatné nášivky pre firmy, záujmové združenia, športové kluby a iné. Pôsobíme po celom kraji Vysočina, najmä v oblasti Znojma a Třebíča.

Výšivky - loga alebo nápisy - sa vyšívajú priamo na danú látku alebo textil. Na základe Vášho grafického návrhu predlohu prevedieme do vyšívacieho programu a pred začatím výroby zasielame klientovi vzorku na schválenie. Náš program zaistí, že všetky výšivky podľa daného návrhu budú úplne identické. Strojové vyšívanie možno aplikovať na pracovné oblečenie, reklamné textil, čiapky, obrusy a mnohé ďalšie. K svojej práci používame najmodernejšie vyšívacie stroje a na nich aplikujeme rôzne vyšívacie technológie.

Naše výšivky vynikajú odolnosťou a drží si dokonalý vzhľad i farebnosť po dlhé roky. Sme schopní zhotoviť 3D výšivky z puffy peny, vďaka čoho je výšivka plastická, ale aj aplikovanej výšivky, kedy sa šije jedna látka na druhú. Aplikujeme tiež nášivky - nášivky sa používajú v prípade, keď nejde logo alebo vzor vyšiť priamo na textil, a to z dôvodu tvrdosti materiálu alebo umiestnenie.

Standartní dodávacej lehoty výšiviek sú 10 - 20 dní podľa rozsahu objednávky, ale poradíme si aj s krátkym termínom dodania.
Zabezpečíme výrobu od jednotlivých kusov po sériovú výrobu.
Naším cieľom je spokojný zákazník, preto si zakladáme na serióznom a ústretovom rokovania. Vždy sa Vám budeme snažiť splniť všetky Vaše priania. I keď budete potrebovať niečo netradičné či špeciálneho, vyjdeme vám maximálne v ústrety.

POBOČKY
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA Strojové vyšívání Alena Filipská
WEBOVÁ STRÁNKA
Strojové vyšívání
www.lotus79.cz
Adres

Adres

Alšova 490/10
Třebíč - Borovina 674 01

lotus79@volny.cz
+420 568 420 025


Nájdete nás aj tu:

FacebookARES
captcha