Ponuka bola vložená dňa:27.01.2015
Zadávateľom ponuky je firma

Pavel Kozák HASKO

Vzduchotechnika pre čistý vzduch pri každej práci

Vzduchotechnika pre čistý vzduch pri každej práciVzduchotechnika pre čistý vzduch pri každej práciVzduchotechnika pre čistý vzduch pri každej práci

Čistý a svieži vzduch je pre nás dôležitý nielen vo voľnom čase, ale taktiež v práci. Obzvlášť rušné priemyselné závody, zdravotnícke zariadenia alebo verejné budovy musia spĺňať prísne normy a na kvalitu vzduchu sa kladú vysoké nároky. Ako ale zabezpečiť, aby aj v prašných a veľmi zaťažovaných priestoroch prúdil čerstvý vzduch? No predsa vďaka spoločnosti Pavel Kozák - HASKO zo Sobotky (okres Jičín). Ponúkame totiž kompletnú dodávku vzduchotechniky, jej montáž aj následný servis.

Vzduchotechnika, to je to, čomu sa vo firme Pavel Kozák - HASKO skutočne rozumieme. Už od roku 1995 vám preto ponúkame dodávku a montáž kompletnej vzduchotechniky, ktorá skvelo obstojí v každej prevádzke. Vďaka bohatým skúsenostiam v odbore ale vieme, že každý objekt potrebuje niečo iné. Sme tu pre vás preto už od samého začiatku a vytvoríme vám detailnú projektovú dokumentáciu vrátane cenového odhadu vzduchotechniky presne na mieru.

Taktiež montáž vzduchotechniky si vyžaduje odborné znalosti a skúsenosti v odbore. My sa preto postaráme nielen o dodávku kvalitných vzduchotechnických zariadení, ale taktiež o ich uvedenie do prevádzky. Zabezpečíme vám aj dodávku potrebného príslušenstva, ako sú žalúzie či regulačné klapky, stačí si vybrať.

Montážou vzduchotechniky to u nás však nekončí. Obrátiť sa na nás môžete s akýmkoľvek problémom a to ako v záručnej dobe, tak aj po jej uplynutí. Zabezpečíme servis vzduchotechniky, dodávku náhradných dielov, ale aj potrebné tlakové skúšky a kontrolné revízie. Čistý vzduchu pri práci aj v tých najnáročnejších podmienkach? Pavel Kozák - HASKO to zariadi.Text

Odosielateľ

captcha

Jednoduchá cesta do zahraničia

Kontaktný formulár


VIAC PONÚK FIRMY