Ponuka bola vložená dňa:13.06.2015

Protipádová gumová dlažba pre detské ihriská zamedzí zbytočným úrazom - Praha

Protipádová gumová dlažba pre detské ihriská zamedzí zbytočným úrazom - PrahaProtipádová gumová dlažba pre detské ihriská zamedzí zbytočným úrazom - PrahaProtipádová gumová dlažba pre detské ihriská zamedzí zbytočným úrazom - Praha

Staviate alebo rekonštruujete detské ihrisko a chcete docieliť najlepšieho výsledku za prijateľnú cenu? Tak sa zoznámte s protipádovou gumovou dlažbou, vhodnou pre detské ihriská od spoločnosti NOKO Servis s.r.o.!

Táto gumová dlažba tlmí pády a zamedzuje tak dnes už zbytočným detským úrazom. Navyše je vhodná taktiež pod herné prvky - hojdačky či preliezačky. Jej údržba je veľmi jednoduchá, po daždi rýchlo usychá a ihrisko je takmer stále pripravené na využitie.

A ako je to s legislatívou?
Aby bola gumová dlažba na Vašom ihrisku v súlade s európskymi normami (EN 1176, EN 1177), je nutné inštalovať vhodný povrch spĺňajúci príslušný HIC koeficient.
Naša dlažba spĺňa HIC od 1, 0 - 3 m, je teda vhodná pre všetky betónové a štrkové konštrukcie. Je možné ju spojiť v prípade záujmu jednoducho pomocou plastových štipcov.

Svoju fantáziu môžete uplatniť taktiež pri výbere farby protipádovej dlažby. Vybrať môžete farbu čiernu, červenú alebo zelenú.

Gumová protipádová dlažba je skrátka pre detské ihriská tou najlepšiu voľbu!
V prípade záujmu sa na nás obráťte, gumovú dlažbu Vám nielen predáme, ale v prípade záujmu zabezpečíme aj správnu inštaláciu!

Text

Odosielateľ

captcha

Jednoduchá cesta do zahraničia

Kontaktný formulár


VIAC PONÚK FIRMY
Športové povrchy - vonkajšie aj vnútorné podlahy | Praha

Športové povrchy - vonkajšie aj vnútorné podlahy | Praha

Športové povrchy a podlahy, ktoré sa využívajú na šport musia spĺňať celý rad požiadaviek, a to ako pri vnútornom, tak pri vonkajšom použití. 1. Športové podlahy musia byť pohodlné a mäkké. Výkon je potom omnoho zdravší, bezpečnejší a príjemnejší. 2. Športové povrchy musia tlmiť hluk a ...

NOKO Servis s.r.o. Podlahy pro fitness, gumová dlažba