Gumowanie wałów, kół i kłódek z wyższą trwałością

Wyroby gumowe firmy AGT charakteryzują się wysoką wytrzymałością, elastycznością, trwałością i odpornością na ścieranie. W ofercie znajdziesz np. membrany do urządzeń do produkcji opon, węże do zaworów wężowych, gumowane wałki w wielu wykonaniach dla szerokiego zastosowania i inne produkty.

Gumowanie wałów, kół i kłódek

Stowarzyszenie Technologii Gumowej Zlín s.r.o.

Firma AGT Zlín angażuje się w rozwoju, projektowaniu, produkcji i sprzedaży przemysłu gumowego. Jako członek Czeskiej Izby Gospodarczej oraz posiadacz międzynarodowego certyfikatu jakości ISO 9001:2008 oferuje_ produkty najwyższej jakości, które są powszechnie stosowane w wielu gałęziach przemysłu. Założyciele firmy należą do czołowych specjalistów w technologii produkcji gumy z wieloletnim doświadczeniem, jak również pracownicy to wykwalifikowani specjaliści w tych dziedzinach, gwarantując profesjonalizm i jakość pierwszej klasy.

 

Firma zajmuje się przede wszystkim gumowaniem kłódek, wałów i kół, produkcją gumy technicznej oraz membran konfekcyjnych do produkcji opon. Wśród klientów AGT Zlín znajdziemy np. właściciele zakładów przemysłowych, maszynowych, obróbki drewna, rolniczych a do produkcji opon, ale również takie spółki jak np. CONTINENTAL BARUM, MICHELIN, CONTINENTAL MATADOR RUBBER i inni.

Gumowanie kłódek, wałów i kół

Guma techniczna przeznaczona do gumowania kłódek, wałów i kół _tłoczona jest w formach na dwupokładowej elektrycznie podgrzewanej prasie 800x800. Podczas produkcji jednostkowej nie korzystamy z formy, ale surową gumę _nawijamy na wałek, który zostaje zwulkanizowany w kotle wulkanizacyjnym. Zgodnie z wymaganiami klienta wykonujemy gumowanie czarną lub jasną gumą o różnej twardości. Gumowanie wałów AGT Zlín wykonuje do średnicy 400 mm i długości 1500 mm jak przy użyciu zwykłych mieszanek gumowych, t a także mieszaniny o wysokim obciążeniu do zastosowania w trudnych warunkach. Gumowa powierzchnia wałów jest szlifowana lub ewentualnie zaopatrzona w rowki, warstwę _tekstylii itd.

Firma AGT Zlín produkuje także wały dociskowe, które oprócz zwykłej pianki gumowej gumowane są materiałem ELAST, który charakteryzuje się długą żywotnością i wysoką elastycznością. Wały dociskowe ELAST przedstawiają najnowsze innowacje firmy, zyskując popularność w kraju i za granicą (Słowacja, RPA).         

 

Stowarzyszenie Technologii Gumowej Zlín zajmuje się nie tylko gumowaniem kłódek, wałów i kół, lecz oferuje także _kompletną produkcję gumowych wałków wraz z wałami i łożyskami w zależności od indywidualnych potrzeb i wymagań określonego zakładu.

 

Więcej informacji o spółce Stowarzyszenie Technologii Gumowej Zlín s.r.o. można znaleźć na stronie internetowej www.agtzlin.cz.

Więcej informacji podano na naszych stronach internetowych  https://www.agtzlin.eu/
Wydane 11.08.2015
164 Widoki
ARTYKULY

AGT Zlín: Produkcja rowkowanych rolek gumowych

AGT Zlín: Produkcja rowkowanych rolek gumowych
Ważnym elementem przenośnika, maszyn do pakowania, owijania i innych urządzeń przemysłowych są rolki gumowe. Ich wykonanie odgrywa ważną rolę podczas eksploatacji całej maszyny. Spółka Asociace gumárenské technologie Zlín s.r.o., która zajmuje się produkcją rolek gumowych przez wiele lat, ...
Prosimy o kontakt formą pisemną
Strona (witryna) internetowa Asociace gumarenske technologie Zlin s.r.o. AGT Zlin
Strona (witryna) internetowa
Asociace gumarenske technologie Zlin s.r.o.
www.pogumovanivalcu.cz
Adres

Adres

trida Tomase Bati 385
Zlin 4 763 02

agt@agtzlin.cz
+420 577 105 841

Znajdziesz nas również tutaj:

Facebookwww.pogumovanivalcu.czARES
captcha