Firma oferty - sponsorem jest…. Asociace gumarenske technologie Zlin s.r.o. AGT ZlinProdukcja rowkowanych wałków gumowych z wielu zaletami - CzechyFirma Stowarzyszenie Technologii Gumowej Zlín s.r.o. z Republiki Czeskiej produkuje gumowe rowkowane wałki z kauczuku do stosowania przemysłowego, co z sobą przynosi wiele korzyści.

Ważnym elementem wszystkich przenośników, maszyn do nawijania i innych maszyn przemysłowych są wałki gumowane. Ich konstrukcja odgrywa ważną rolę w funkcjonowaniu całego urządzenia.

Firma AGT Zlín zajmuje się produkcjąwałków gumowych do zastosowań przemysłowych. Obecnie produkuje oryginalne wałki gładkie i rowkowane.

Zaletą rowkowanych wałków gumowych jest to, że nie są one klejone, ale rowek rzeźbiony jest bezpośrednio do wulkanizowanej gumy.

Wykorzystanie spiralnych wałków gumowych może znacząco poprawić jakość poszczególnych właściwości i ogólną funkcjonalność urządzenia. Wałki rowkowane nie pochłaniają brud, w przypadku wałków do rozprzestrzeniania zapewniają rozciąganie transportowanego materiału na boki.

Gumowane wałki rowkowane:
- wałek z cienkim obwodowym rowkowaniem
- wałek z czarnej gumy o przekroju rowkowym
- wałek z prostokątnym rowkowaniem
- wałek z obwodowym rowkowaniem
- wałek z spiralnym rowkowaniem
- wałek z cienkimwzdłużnym rowkowaniem
- wałek z ukośnym rowkowaniem
- gumowany wałek do rozgarniania
- rowkowane wałki do rozprzestrzeniania
- spiralne wałki gumowe.

Rowki są wykonane na maszynieNC, liczba rowków i kąt może być określony dowolnie.

Wałki gumowane są produkowane zgodnie z wymaganiami klienta. Przykłady wałków gumowych można znaleźć na stronie internetowej firmy.


Prosimy o kontakt formą pisemną
captcha

Inne oferty firmy


Profesjonalne rolki gumowe, koła pasowe, koła, wałeczki i bębny gumowe ...

Profesjonalne rolki gumowe, koła pasowe, koła, wałeczki i bębny gumowe ...

Stowarzyszenie Technologii Gumy Zlín sp. z o.o. o długiej tradycji w dziedzinie badań, rozwoju i produkcji wyrobów z gumy i opon oferuje ci rolki gumowe, koła pasowe, koła, wałeczki i bębny gumowe. Firma Stowarzyszenie Technologii Gumy ...


Produkcja wkładek i mankietów do zaworów zaciskowych (quetschventily) - ...

Produkcja wkładek i mankietów do zaworów zaciskowych (quetschventily) - ...

Stowarzyszenie Technologii Gumy Zlín s.r.o. zajmuje się produkcją wysokiej jakości i niezawodnych wkładek i mankietów do zaworów zaciskowych (quetschventily). Zaworów zaciskowe (mankiety) są wykorzystywane do sterowania przepływem ...


Rozciągliwerowkowane gumowane rolki do rozprowadzania materiału - ...

Rozciągliwerowkowane gumowane rolki do rozprowadzania materiału - ...

Firma Stowarzyszenie Technologii Gumowej Zlín s.r.o. z Republiki Czeskiej zajmuje się produkcją rowkowanych gumowanych roleksłużących do rozciągania materiału przenoszonego od środka na boki Rolki gumowestanowią integralną część ...