BOS spol. s r.o.


Główną działalnością naszej firmy BOŠ spol. s.r.o. to sprzedaż wysokiej jakości drewna opałowego, węgla brunatnego i kamiennego, koksu i kruszyw w prowadzeniu magazynów węgla na obszarach Znojmo, Moravské Budějovice, Jaroměřice nad Rokytnou i Jemnice.

Nasze usługi obejmują również obsługę transportu drogowego oraz transport kontenerów. Dostarczymy kontener oraz sprowadzimy i usuniemy odpady, gruz budowlany, piasek, żwir i tarcicę. Usuwamy również ciężkie odpady wielkogabarytowe, takie jak mokre liście, trawa czy odpady metalowe.

Sprzedajemy również wysokiej jakości drewno liściaste i miękkie drewno iglaste. Są to głównie rośliny drzewiaste, takie jak buk, grab, dąb, brzoza, świerk, sosna i modrzew. Następnie dostarczamy drewno zarówno cięte, jak i pocięte na długość 25 cm, 33 cm, 50 cm i 100 cm Możesz wybrać rodzaj i długość dokładnie dla siebie. U nas można również kupić drewno na paletach (drewno pocięte na kłody i ułożone w skrzynię paletową o objętości jednego metra sześciennego. Drewno przewozimy również do Třebíča, Náměště nad Oslavou, Brna, Wiednia, Krems, Tulna, Zwetl i okazjonalnie do Włochy i Niemcy.

Oferujemy również ozdobne agregaty ogrodowe o różnych frakcjach.
U nas można kupić kamyczki (mieszanki kruszyw mielonych) w różnych rodzajach chropowatości.

Kolejną podstawową działalnością naszej firmy jest produkcja, naprawa i sprzedaż węży hydraulicznych, które są przeznaczone do maszyn rolniczych, ale także np. Do myjek wysokociśnieniowych Kärcher. Wykonujemy również zbrojenie węży hydraulicznych na "oczekujących". Prowadzimy również sprzedaż złączek, złączek, reduktorów, szybkozłączy i uszczelek. Możliwe konstrukcje złączek do węży:
- proste lub kątowe 45 ° lub 90 °
- gwint metryczny (DKL, DKOL, DKOS, CEL, CES)
- gwint rurowy (DKR, AGR)
- gwint JIC (Unf, DKJ, AGJ)

Jesteśmy w stanie realizować zamówienia nie tylko w rejonie Znojma, Moravské Budějovice, Jaroměřice nad Rokytnou i Jemnice, ale także Dačice, Telč, Třeště, Jihlava, Třebíč, Náměšť nad Oslavou, Moravský Krumlov, Ivančice, Poruhošelice, Jevišovkou.

Prosimy o kontakt formą pisemną
Strona (witryna) internetowa BOS spol. s r.o.
Strona (witryna) internetowa
BOS spol. s r.o.
palivovedrivi-znojmo.cz
Adres

Adres

Olbramkostel u nadrazi
Olbramkostel 671 51

bos.znojmo@worldonline.cz
+420 602 745 011

Znajdziesz nas również tutaj:

FacebookInstagramARES
captcha