Zadávateľom ponuky je firma GreenMech, s.r.o.Štiepkovače za traktor pre likvidáciu dreva - predaj a výroba Česká republikaKvalitné štiepkovače za traktor pre likvidáciu dreva zoženiete u firmy GreenMech, s.r.o. z Českej republiky. S ich výrobou a predajom majú bohaté skúsenosti a dodávky zabezpečujú aj po celej Slovenskej republike.

Chcete si zakúpiť štiepkovače za traktor a hľadáte firmu, ktorá takýto štiepkovací stroje nielen predáva ale taktiež aj vyrába? Potom kontaktujte firmu GreenMech, s.r.o., ktorá sa špecializuje na predaj, výrobu a vývoj štiepkovačov:

- štiepkovače za traktor značky GreenMech, pripojenie za traktor alebo s vlastným dieselovým popr. benzínovým pohonom, sú vhodné pre likvidáciu drevnej hmoty.
Naša ponuka - štiepkovače za traktor: do 10cm, 22cm a 26cm priemeru dreveného materiálu.

Štiepkovače spoločnosti GreenMech, s.r.o. majú nízku hlučnosť, dlhú životnosť, jednoduchú montáž, dobré štiepkovacie vlastnosti, sú efektívne a spoľahlivé.
Vybavenie - patentovo chránené kruhové ostrie DiscBlade.
Používame systém protizáťažovej regulácie No Stress.

Pre viac informácií nás kontaktujte alebo navštívte naše webové stránky.


Kontaktný formulár
captcha

VIAC PONÚK FIRMY


Špičkové a vysoko spoľahlivé štiepače a štiepačky na drevo pre domáce ...

Špičkové a vysoko spoľahlivé štiepače a štiepačky na drevo pre domáce ...

Špičkové a vysoko spoľahlivé štiepače a štiepačky na drevo AMR pre domáce aj profesionálne využitie prináša spoločnosť GreenMech, s.r.o. Dôraz je kladený na kvalitu prevedenia, bezpečnosť a dlhú životnosť. Chcete si uľahčiť prácu? Stačí ...


Univerzálne zametacie zariadenia - zametače pre priemyselné areály, ...

Univerzálne zametacie zariadenia - zametače pre priemyselné areály, ...

Univerzálne zametacie zariadenie je skvelým pomocníkom na odstránenie nečistôt - zametače sú vhodné pre priemyselné areály, farmy aj na stavby. Ich výrobou a predajom sa zaoberá firma GreenMech, s.r.o. .. v celej Českej i Slovenskej ...