Zadávateľom ponuky je firma GreenMech, s.r.o.Špičkové a vysoko spoľahlivé štiepače a štiepačky na drevo pre domáce aj profesionálne využitie SlovenskoŠpičkové a vysoko spoľahlivé štiepače a štiepačky na drevo AMR pre domáce aj profesionálne využitie prináša spoločnosť GreenMech, s.r.o. Dôraz je kladený na kvalitu prevedenia, bezpečnosť a dlhú životnosť.
Chcete si uľahčiť prácu? Stačí si zaobstarať štiepač dreva od známej francúzskej spoločnosti AMR. V spoločnosti GreenMech, s.r.o. v Bořeticiach u Břeclavi Vám pomôžu s výberom štiepačiek na drevo. Ich predajom sa zaoberáme v celej Českej aj Slovenskej republike.

V ponuke nájdete špičkové a vysoko spoľahlivé štiepače a štiepačky na drevo pre domáce aj pre profesionálne využitie, pre živnostníkov alebo firmy, ktorí spracovávajú palivové drevo.
Štiepače a štiepačky máme v prevedení, ako horizontálnom, tak aj vertikálnom o štiepacej sile 6 až 28 ton.

Štiepače a štiepačky na drevo AMR:
- stroje s pohonom na elektromotor nesené za traktorom s pohonom cez hydrauliku alebo vývodový hriadeľ traktora (kardan)
- mobilné štiepačky na podvozku s benzínovým alebo dieselovým agregátom

Hydraulické štiepače a štiepačky od spoločnosti AMR sú spoľahlivé, bezpečné a veľmi výkonné. Šetria čas i Vašu energiu!


Kontaktný formulár
captcha

VIAC PONÚK FIRMY


Univerzálne zametacie zariadenia - zametače pre priemyselné areály, ...

Univerzálne zametacie zariadenia - zametače pre priemyselné areály, ...

Univerzálne zametacie zariadenie je skvelým pomocníkom na odstránenie nečistôt - zametače sú vhodné pre priemyselné areály, farmy aj na stavby. Ich výrobou a predajom sa zaoberá firma GreenMech, s.r.o. .. v celej Českej i Slovenskej ...


Štiepkovače za traktor pre likvidáciu dreva - predaj a výroba Česká ...

Štiepkovače za traktor pre likvidáciu dreva - predaj a výroba Česká ...

Kvalitné štiepkovače za traktor pre likvidáciu dreva zoženiete u firmy GreenMech, s.r.o. z Českej republiky. S ich výrobou a predajom majú bohaté skúsenosti a dodávky zabezpečujú aj po celej Slovenskej republike. Chcete si zakúpiť ...