Zadávateľom ponuky je firma GreenMech, s.r.o.Univerzálne zametacie zariadenia - zametače pre priemyselné areály, farmy aj stavby SlovenskoUniverzálne zametacie zariadenie je skvelým pomocníkom na odstránenie nečistôt - zametače sú vhodné pre priemyselné areály, farmy aj na stavby. Ich výrobou a predajom sa zaoberá firma GreenMech, s.r.o. .. v celej Českej i Slovenskej republike.

Premýšľate ako najrýchlejšie a hlavne efektívne odstrániť nečistoty v priemyselných areáloch, na farme alebo stavbe? Výborným riešením sú univerzálne zametacie zariadenia - zametače od firmy GreenMech, s.r.o. v Bořeticiach u Břeclavi.

Univerzálne zametacie zariadenie BROOMATE na odstraňovanie nečistôt v priemyselných areáloch, farmách, veľkochovoch, stavbách a skladoch:
- vybrať si môžete z troch veľkostí (1, 8 m 2, 4 m a 3 m) a z 11 radov vymeniteľných kief
- je vhodný pre odpratávanie priemyselnej sutiny, odpadu, hliny, blata, pilín, hoblín, piesku, obilia, lístia, snehu alebo stojacej vody.

Okrem zametačov ponúkame aj trojbodové kontajnery.

Zametače sú nenahraditeľným pomocníkom všade tam, kde sa tvoria nečistoty.


Kontaktný formulár
captcha

VIAC PONÚK FIRMY


Špičkové a vysoko spoľahlivé štiepače a štiepačky na drevo pre domáce ...

Špičkové a vysoko spoľahlivé štiepače a štiepačky na drevo pre domáce ...

Špičkové a vysoko spoľahlivé štiepače a štiepačky na drevo AMR pre domáce aj profesionálne využitie prináša spoločnosť GreenMech, s.r.o. Dôraz je kladený na kvalitu prevedenia, bezpečnosť a dlhú životnosť. Chcete si uľahčiť prácu? Stačí ...


Štiepkovače za traktor pre likvidáciu dreva - predaj a výroba Česká ...

Štiepkovače za traktor pre likvidáciu dreva - predaj a výroba Česká ...

Kvalitné štiepkovače za traktor pre likvidáciu dreva zoženiete u firmy GreenMech, s.r.o. z Českej republiky. S ich výrobou a predajom majú bohaté skúsenosti a dodávky zabezpečujú aj po celej Slovenskej republike. Chcete si zakúpiť ...