Evolutné pružiny pre železnice aj cestné vozidlá od skúseného výrobcu z Českej republiky

Špecialista na navrhovanie a výrobu nielen evolutných pružín pre železnice aj cestné vozidlá, to je firma SV výrobní z Českej republiky.

Už niekoľko rokov úspešne vyrábame evolutné pružiny a ďalšie pružiace elementy, ktoré spĺňajú aj tie najprísnejšie bezpečnostné predpisy. Aj preto sme sa stali dodávateľom evolutných pružín pre české ale aj slovenské, maďarské a slovinské železnice.

Evolutné pružiny sú nenápadným, ale napriek tomu veľmi dôležitým prvkom. Využijete ich napríklad do nárazníkov a tiahel železničných vozidiel, na odpruženie koľajových vozidiel alebo strojných celkov, ako sú dopravníky, drviče, mlyny, tlmiče rázov v potrubí. Evolutné pružiny a ostatné pružiace elementy vyrábame len z kvalitných materiálov tak, aby vydržali všetku záťaž, ktorej budú v budúcnosti čeliť.

Výrobou evolutných pružín to u nás ale nekončí. Zaoberáme sa taktiež aj ich návrhom a presným výpočtom podľa priania zákazníka. Sme tak schopní vyrobiť originálnu a atypickú pružinu podľa vašich požiadaviek, ale aj navrhnúť a skonštruovať evolutnú pružinu podľa danej vzorky. Nie ste v oblasti konštrukcie pruženia príliš zbehlí? Potom určite oceníte naše odborné poradenstvo. Spoločnými silami určite nájdeme to pravé riešenie.

Evolutné pružiny taktiež testujeme a kontrolujeme ich parametre. Evolutné pružiny od firmy SV výrobní vás tak zaručene nesklamú.Zadávateľom ponuky je firma 

SV výrobní, s.r.o.Kontaktný formulár
captcha