SV výrobní, s.r.o.


Dolní 100, Prostějov 796 01
Dodávateľ pre českých, slovenských a maďarskej dráhy.
Náhradné diely pre železnice Slovinska, Srbska, Poľska.
Priemyselné pružiny pre strojárstvo, hutníctvo a spracovanie rúd.

SV výrobní, s.r.o. je firma z Českej republiky, ktorá je členským štátom Európskej únie a má dlhoročné výrobné skúsenosti, ktoré sú zamerané na kovoobrábanie a výrobu evolutných pružín a pružiacich elementov. Pôsobíme nielen v celej Českej a Slovenskej republike, ale aj v zahraničí.

Náš výrobný program:
- kužeľové pružiny pásové - evolutné pružiny
- skrutkové pružiny
- listové pružiny
- pružiace elementy
- tlačené pružiny
- ťažné pružiny
- kovoobrábanie
- lisovanie.

Pružiny sa využívajú na odpruženie koľajových, cestných vozidiel, strojových súčiastok, ďalej ako tlmiče rázu u výťahov, vysokých pecí a u rozvodov potrubia.

Servis a služby:
- návrh a výpočet pružiny
- návrh a konštrukcia pružiny
- optimalizácia parametrov
- poradenstvo v oblasti konštrukcie pružín
- kontrola parametrov pružín
- testovanie pružín.

Pružiny sú vyrábané z polotovarov za studena a za tepla valcovaných pásov a plechov a za tepla valcovaných tyčí.

Dodávateľ pre české, slovenské a maďarské železnice.
Náhradné diely pre železnice Slovinska, Srbska a Poľska.
Priemyselné pružiny pre strojárenský a hutnícky priemysel a spracovanie rúd.

Produkty
  • lisovňa kovov, lisované polotovary, kovové výlisky, lisovanie v zápustke, výrobky z lisovaných plechov
  • sústruženie a frézovanie, výroba strojárenských dielov, presné obrábanie kovov, zákazková kovovýroba, CNC obrábanie
  • strojové obrábanie železných materiálov, klasické trieskové obrábanie kovov, drážkovanie neželezných materiálov, strojárenská výroba
  • tyče a tvarovky, mriežkové ploty, brány a zábradlia, stĺpiky a balustrády, umelecké zámočníctvo

Kontaktný formulár
captcha

Produkty
Evolutné pružiny pre železnice aj cestné vozidlá od skúseného výrobcu z Českej republiky

Evolutné pružiny pre železnice aj cestné vozidlá od skúseného výrobcu z Českej republiky

Špecialista na navrhovanie a výrobu nielen evolutných pružín pre železnice aj cestné vozidlá, to je firma SV výrobní z Českej republiky. Už niekoľko rokov úspešne vyrábame evolutné pružiny a ďalšie pružiace elementy, ktoré spĺňajú aj tie najprísnejšie bezpečnostné predpisy. Aj preto sme sa stali dodávateľom evolutných pružín pre české ale aj slovenské, maďarské a slovinské železnice. Evolutné pružiny sú nenápadným, ale napriek tomu veľmi dôležitým prvkom. Využijete ich napríklad do nárazníkov a tiahel železničných vozidiel, na odpruženie koľajových vozidiel alebo strojných celkov, ako sú dopravníky, drviče, mlyny, tlmiče rázov v potrubí. Evolutné pružiny a ostatné pružiace elementy vyrábame len z kvalitných materiálov tak, aby vydržali všetku záťaž, ktorej budú v budúcnosti čeliť. Výrobou evolutných pružín to u nás ale nekončí. Zaoberáme sa taktiež aj ich návrhom a presným výpočtom podľa priania zákazníka. Sme tak schopní vyrobiť originálnu a atypickú pružinu podľa vašich požiadaviek, ale aj navrhnúť a skonštruovať evolutnú pružinu podľa danej vzorky. Nie ste v oblasti konštrukcie pruženia príliš zbehlí? Potom určite oceníte naše odborné poradenstvo. Spoločnými silami určite nájdeme to pravé riešenie. Evolutné pružiny taktiež testujeme a kontrolujeme ich parametre. Evolutné pružiny od firmy SV výrobní vás tak zaručene nesklamú.


Kovoobrábanie - výroba a predaj evolútnej, skrutkovej a listovej pružiny

Kovoobrábanie - výroba a predaj evolútnej, skrutkovej a listovej pružiny

Ak hľadáte firmu, ktorá je profesionálom v odbore kovoobrábania a vyznačuje sa kvalitnými výrobkami, tak je tu pre Vás firma SV výrobní, s.r.o., ktorá má dlhoročné skúsenosti s výrobou evolútnych, skrutkových a listových pružín. Všetky výrobky dodávame nielen po celej Českej republike, ale taktiež aj na Slovensko a do zahraničia. Výroba a predaj sa prevažne orientuje na oblasť železničnej dopravy, hutníctva či strojárenstva. Pružiny a pružiace elementy vyrábame podľa dodaných materiálov a taktiež sme schopní vyrobiť aj atypické rozmery. Vyberte si u nás z týchto pružín: - evolútne, skrutkové, listové - kužeľové pásové - tlačné a ťažné - pružiace elementy. Všetkým našim zákazníkom radi poskytneme poradenstvo v oblasti konštrukcie pruženia a pružín.


Kužeľové pružiny pásové - evolutné, výroba na mieru Česká republika

Kužeľové pružiny pásové - evolutné, výroba na mieru Česká republika

Spoločnosť SV výrobní, s.r.o. z Prostějova (Olomouc) je spoločnosť s vysokou kvalitou vyrábaných produktov a dlhodobými výrobnými skúsenosťami - zabezpečuje výrobu kužeľových pásových, čiže evolutných pružín na mieru. Výrobu a predaj evolutných pružín vám zabezpečí firma SV výrobní, s.r.o. so sídlom v Prostějove neďaleko Olomouca. Spoľahlivá firma s dlhoročnou výrobnou skúsenosťou v oblasti kovoobrábania pôsobí nielen po celej Českej republike, ale aj v zahraničí. Kužeľové pružiny pásové - evolutné, výroba podľa dodaných štandardizovaných výkresov alebo dodaného vzoru. Taktiež vyrobíme evolutné pružiny atypických rozmerov priamo na mieru podľa želania zákazníka. Pružiny vyrábame z pružinovej ocele: - 14 260 - STN 41 4260 - 15 260 - STN 41 5260 - 50CrV4 - DIN 17 200, EN 10083-1 - 51CrV4 - DIN 17 350, EN 10083-1 - 54SiCr6 - DIN 17 221, EN 10089. SV výrobní, s.r.o. - konštrukcia a výroba pružín podľa vášho želania.