Požiarne uzávery, brány a dvere s vysokou odolnosťou a atraktívnym dizajnom od českej spoločnosti SPEDOS

Požiarne brány a dvere ponúka významná výrobná spoločnosť SPEDOS z Českej republiky, ktorá ponúka požiarne uzávery s vysokou odolnosťou a atraktívnym dizajnom.

Požiarne brány a dvere sú neoddeliteľnou súčasťou protipožiarnej ochrany každej firmy. My Vám v našej spoločnosti SPEDOS ponúkame kvalitné požiarne uzávery s vysokou odolnosťou a atraktívnym vzhľadom, ktoré bránia šíreniu požiaru, prenikaniu tepla a plameňa.

Pri požiari sa naše protipožiarne uzávery automaticky zatvárajú a majú ďalšie špecifiká, ktoré spĺňajú požiadavky požiarnej správy objektu a platné normy.

U nás nájdete roletové požiarne uzávery, ktoré sú ekonomickým variantom požiarnych brán. Majú minimálne nároky na priestor a jednoduchú konštrukciu. Okrem roletových uzáverov ponúkame taktiež požiarne výsuvná brány, ktoré jednak slúžia na oddelenie jednotlivých požiarnych úsekov a jednak na zabránenie šíreniu požiaru medzi nimi.

V našej ponuke nájdete:

- posuvné požiarne brány
- rolovacie požiarne brány
- sekčné požiarne brány
- požiarne otváravé brány
- požiarne dvere otváravé
- požiarne automatické dvere.

Požiarne automatické dvere ponúkajú bezbariérový priechod a rozdeľujú jednotlivé požiarne úseky vo vnútri aj po obvode budovy. Ide o otočné alebo posuvné dvere s automatickým pohonom.

Ak máte otázky k protipožiarnym systémom, neváhajte nás kontaktovať. Sme Vám k dispozícii s technickými otázky a spracovaním cenových ponúk.

Kontaktný formulár
captcha