Zadávateľom ponuky je firma DELIKOMAT s.r.o.Prenájom automatu na kávu a teplé nápoje s kompletným servisomPrenájom automatu na kávu a teplé nápoje s kompletným servisom jedine od firmy DELIKOMAT s.r.o., ktorá pôsobí po celej Slovenskej republike a má viac ako 400 servisných vozidiel.

Hľadáte predajné automaty na kávu a teplé nápoje? Potom ste našli tú pravú firmu, firmu DELIKOMAT s.r.o. prevádzkuje automaty po celej Slovenskej republike.
Vďaka svojej širokej základni servisných vozov môže ponúknuť kompletný servis a údržbu prenajatých automatov.
Vybrať si môžete zo 4 typov automatov na nápoje.
Najnovšie automaty, ktorý ponúkame sú s patentovanou technológiou Variflex, Varigrind a Varitherm, ktoré spoločne koordinujú ideálne tlak, mletie, množstvo vody i teplotu pre každý typ nápoja.

Výber sortimentu ponúkaného v teplých nápojoch a kávy:
Instantná káva - čierna káva s cukrom, biela káva s cukrom, café + Co alebo biela káva krémová, Cappuccino, Moccacino, biela krémová - nápoj s príchuťou bielej čokolády (alebo Hot Lemon, Kakaový nápoj Classic 15%, kakaový nápoj Mild 15% *)

Zrnková káva - malá čierna káva s cukrom, čierna káva s cukrom, malá biela káva s cukrom, biela káva s cukrom, Cappuccino, Moccacino, Biela káva krémová, káva s kakaovým nápojom.


Kontaktný formulár
captcha

VIAC PONÚK FIRMY


Firemné kávovary a automaty s prémiovým programom. Kompletný servis bez starostí.

Firemné kávovary a automaty s prémiovým programom. Kompletný servis bez starostí.

Firemné kávovary a automaty s prémiovým programom od firmy DELIKOMAT s.r.o. Predaj, dodávka, montáž a kompletný servis po celú dobu užívania. Riešite stále firemný kávovar u Vás vo firme? A čo rýchla desiata či obed? To všetko Vám ...


Predaj profi kávovarov pre kaviarne, reštaurácie, cukrárne, bary  LA CULTURA DEL CAFFÉ Česká republika

Predaj profi kávovarov pre kaviarne, reštaurácie, cukrárne, bary LA CULTURA DEL CAFFÉ Česká republika

Ak prevádzkujete kaviareň, reštauráciu či cukráreň a chystáte sa zakúpiť si nový kávovar, potom neváhajte a kontaktujte našu spoločnosť DELIKOMAT s.r.o. z Českej republiky, ktorá ponúka predaj pákových kávovarov pre reštaurácie, kaviarne, ...