Zadávateľom ponuky je firma DELIKOMAT s.r.o.Predaj a prenájom desiatových automatov - Damian LUCE X SNACKDesiatové automaty Damian LUCE X SNACK, ktoré obsahujú slané pochutiny, sendviče, sušienky, cukrovinky a balené nápoje, predáva a prenajíma firma DELIKOMAT s.r.o. v Brne z Českej republiky.

Ak chcete do firmy potravinový automat a neviete, ktorý si vybrať, potom neváhajte a oslovte nás - spoločnosť DELIKOMAT s.r.o. z Brna.
Sme prevádzkovateľ potravinových automatov Damian Luce X SNACK 3 v 1 - ktorý rozširuje možnosti týkajúce sa množstva a pestrosti výberu produktov.

Automat na potraviny pojme spolu 447 kusov tovaru. V automate Damian Luce X SNACK 3 v 1, nájdete slané pochutiny, bagety, sendviče, sušienky, cukrovinky, balené nápoje, nápoje v plechovke a iné.

Pravidelne striedame našich dodávateľov a tak nehrozí, aby sa Vám ponúkaný sortiment omrzel. Bagety sú dodávané od firmy Hamé, Crocodille a Frencl.

Desiatový automat Damian Luce X SNACK 3 v 1 je vhodný do škôl, nemocníc, firiem a iných prevádzok, kde chýba kantína či bufet. Neváhajte a vyskúšajte nás.

Viac informácií nájdete na webových stránkach.


Kontaktný formulár
captcha

VIAC PONÚK FIRMY


Automat na chladené jedlá - obedový automat Damian Food, predaj, ...

Automat na chladené jedlá - obedový automat Damian Food, predaj, ...

Obedový automat Damian Food, automat na chladené jedlá, výber tradičných jedál - sviečková, hovädzí guláš, kurací rezeň s kašou, rizoto a ďalšie z automatov firmy DELIKOMAT s.r.o. z Brna v Českej republike, ktorá je súčasťou EÚ. Ak ...


Prenájom automatu na kávu a teplé nápoje s kompletným servisom

Prenájom automatu na kávu a teplé nápoje s kompletným servisom

Prenájom automatu na kávu a teplé nápoje s kompletným servisom jedine od firmy DELIKOMAT s.r.o., ktorá pôsobí po celej Slovenskej republike a má viac ako 400 servisných vozidiel. Hľadáte predajné automaty na kávu a teplé nápoje? Potom ...


Firemné kávovary a automaty s prémiovým programom. Kompletný servis bez ...

Firemné kávovary a automaty s prémiovým programom. Kompletný servis bez ...

Firemné kávovary a automaty s prémiovým programom od firmy DELIKOMAT s.r.o. Predaj, dodávka, montáž a kompletný servis po celú dobu užívania. Riešite stále firemný kávovar u Vás vo firme? A čo rýchla desiata či obed? To všetko Vám ...


Predaj profi kávovarov pre kaviarne, reštaurácie, cukrárne, bary  LA ...

Predaj profi kávovarov pre kaviarne, reštaurácie, cukrárne, bary LA ...

Ak prevádzkujete kaviareň, reštauráciu či cukráreň a chystáte sa zakúpiť si nový kávovar, potom neváhajte a kontaktujte našu spoločnosť DELIKOMAT s.r.o. z Českej republiky, ktorá ponúka predaj pákových kávovarov pre reštaurácie, kaviarne, ...