Zadávateľom ponuky je firma DELIKOMAT s.r.o.Firemné kávovary a automaty s prémiovým programom. Kompletný servis bez starostí.Firemné kávovary a automaty s prémiovým programom od firmy DELIKOMAT s.r.o. Predaj, dodávka, montáž a kompletný servis po celú dobu užívania.

Riešite stále firemný kávovar u Vás vo firme? A čo rýchla desiata či obed? To všetko Vám vyrieši firma DELIKOMAT s.r.o. pôsobiaca aj na Slovensku.
Ponúka prémiový program, kde vykonáva kompletný servis zakúpených či prenajatých kávovarov či automatov na jedlo a nápoje. Doplnenie kávy, potravín či čistenie a servis samotného stroja.
Postaráme sa o občerstvenie na vašom pracovisku s full servisom.
Vybrať si môžete z teplých nápojov:
-z kvalitnej zrnkovej alebo instantnej kávy ako napríklad espresso (čierna káva), biela káva, mliečna káva, latte macchiato, viedenská melange, cappuccino, moccacino alebo čaj.

Automaty na teplú aj studenú vodu:
- neperlivú, perlivú sódu.

Automaty na potraviny na desiatu:
- bagety, sendviče, cukrovinky, oblátky, slané pochutiny, nápoje, müsli, cereálne tyčinky atď.

Automaty na obedy (chladené jedlá):
- s veľkým výberom jedál od dodávateľov Hamé, Heli Food Fresh, SV Catering a Quickdeli.
Medzi našich dodávateľov kusového tovaru ďalej patria napríklad Kofola, Rauch, Pepsi, Coca-Cola, Wrigley, 7days, Sedita, Birell, Strážnické brambůrky (zemiačky) alebo Manner.

Sústreďte sa na svoj biznis. My sa postaráme o občerstvenie na vašom pracovisku. Aj s kávovým servisom a taktiež servisom automatov.


Kontaktný formulár
captcha

VIAC PONÚK FIRMY


Predaj a prenájom desiatových automatov - Damian LUCE X SNACK

Predaj a prenájom desiatových automatov - Damian LUCE X SNACK

Desiatové automaty Damian LUCE X SNACK, ktoré obsahujú slané pochutiny, sendviče, sušienky, cukrovinky a balené nápoje, predáva a prenajíma firma DELIKOMAT s.r.o. v Brne z Českej republiky. Ak chcete do firmy potravinový automat a ...


Prenájom automatu na kávu a teplé nápoje s kompletným servisom

Prenájom automatu na kávu a teplé nápoje s kompletným servisom

Prenájom automatu na kávu a teplé nápoje s kompletným servisom jedine od firmy DELIKOMAT s.r.o., ktorá pôsobí po celej Slovenskej republike a má viac ako 400 servisných vozidiel. Hľadáte predajné automaty na kávu a teplé nápoje? Potom ...


Automat na chladené jedlá - obedový automat Damian Food, predaj, ...

Automat na chladené jedlá - obedový automat Damian Food, predaj, ...

Obedový automat Damian Food, automat na chladené jedlá, výber tradičných jedál - sviečková, hovädzí guláš, kurací rezeň s kašou, rizoto a ďalšie z automatov firmy DELIKOMAT s.r.o. z Brna v Českej republike, ktorá je súčasťou EÚ. Ak ...


Predaj profi kávovarov pre kaviarne, reštaurácie, cukrárne, bary  LA ...

Predaj profi kávovarov pre kaviarne, reštaurácie, cukrárne, bary LA ...

Ak prevádzkujete kaviareň, reštauráciu či cukráreň a chystáte sa zakúpiť si nový kávovar, potom neváhajte a kontaktujte našu spoločnosť DELIKOMAT s.r.o. z Českej republiky, ktorá ponúka predaj pákových kávovarov pre reštaurácie, kaviarne, ...