Corten - Bezúdržbový materiál na odhlučnenie so životnosťou až 50 rokov


Corten - Bezúdržbový materiál na odhlučnenie so životnosťou až 50 rokov
Corten je druh ocele s dizajnom hrdze, ktorý si môžete u spoločnosti ROMAn s.r.o. objednať pre odhlučnenie pri cestách aj v interiéroch. Jedná sa bezúdržbový materiál s životnosťou až 50 rokov.

Potrebujete vyriešiť odhlučnenie okolo ciest, v obytných zónach či v okolí obchodných centier, prípadne v interiéroch a hľadáte moderný a bezúdržbový materiál s dlhou životnosťou?

Využite protihlukové panely CORTEN, ktoré na mieru vyrába firma ROMAn s.r.o. Corten je druh ocele, na ktorej vzniká pôsobením poveternostných podmienok povrch s dizajnom hrdze, ktorá je ochrannou vrstvou. Corten je vďaka tejto vrstve až 5x odolnejšie než klasická oceľ. Po inštalácii dochádza k vyzrievaniu cortenu po dobu 6 až 24 mesiacov - pre ilustráciu sa môžete pozrieť na pripojené fotografie.

Spoločnosť ROMAn s.r.o. už vďaka vlastnej technológii realizovala z cortenu rad zákaziek v oblasti odhlučnenia napr. u Kovošrotu či pri odhlučnení autobusovej stanice. Ak hľadáte bezúdržbový materiál vhodný na odhlučnenie s dlhou životnosťou, kontaktujte túto českú firmu!
VIAC PONÚK FIRMY

Protihlukové kabíny a odhlučňovacie zásteny znižujú hluk v halách Praha

Protihlukové kabíny a odhlučňovacie zásteny znižujú hluk v halách Praha
Priemyselné haly majú väčšinou problém so šírením hluku. Protihlukové kabíny a odhlučňovacie zásteny od spoločnosti ROMAn s.r.o. Praha tento problém účinne riešia. Na odhlučnenie sú využívané tzv. RS panely, z ktorých je možné vytvoriť protihlukové kabíny a zásteny na mieru, presne podľa ...

Odhlučnenie strojov, klimatizácií a tepelných čerpadiel jednoducho a za dobrú cenu

Odhlučnenie strojov, klimatizácií a tepelných čerpadiel jednoducho a za dobrú cenu
Vadí Vám nepríjemný a monotónny hluk, ktorý vydávajú stroje vo Vašej výrobnej hale či klimatizácia alebo tepelné čerpadlo priamo u Vás doma? Firma ROMAn s.r.o. má pre Vás nové riešenie v podobe ich odhlučnenia pomocou tzv. RS panelov. Jedná sa o protihlukové pozinkované panely, ktoré hluk ...
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA ROMAn s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
ROMAn s.r.o.
romansro.cz
Adres

Adres

Domkovská 2374/17
Praha 9 - Horní Počernice 193 00

info@romansro.cz
+420 281 924 413


Nájdete nás aj tu:

ARES
captcha