Zadávateľom ponuky je firma ROMAn s.r.o.Odhlučnenie strojov, klimatizácií a tepelných čerpadiel jednoducho a za dobrú cenuVadí Vám nepríjemný a monotónny hluk, ktorý vydávajú stroje vo Vašej výrobnej hale či klimatizácia alebo tepelné čerpadlo priamo u Vás doma? Firma ROMAn s.r.o. má pre Vás nové riešenie v podobe ich odhlučnenia pomocou tzv. RS panelov.

Jedná sa o protihlukové pozinkované panely, ktoré hluk pohlcujú. Ich jednoduchosť a veľká variabilita je až prekvapujúca. Môžete si nechať zostaviť protihlukové bunky, kryty, zásteny či ploty, ktoré okrem vysokej funkčnosti aj veľmi dobre vyzerajú. Môžete si vybrať náter tekutou farbou v stupnici RAL.

Suma sumárum - odhlučnenie stroja, klimatizácie alebo tepelného čerpadla už nemôže byť jednoduchšie a rýchlejšie. Taktiež určite oceníte dostupnú cenu tohto protihlukového opatrenia.

V prípade záujmu kliknite na odkaz nižšie alebo nám rovno zavolajte.

Sídlime v Prahe 9, zákazky ale zakázky realizujeme prakticky v celej Českej republike a na Slovensku.


Kontaktný formulár
captcha

VIAC PONÚK FIRMY


Protihlukové kabíny a odhlučňovacie zásteny znižujú hluk v halách Praha

Protihlukové kabíny a odhlučňovacie zásteny znižujú hluk v halách Praha

Priemyselné haly majú väčšinou problém so šírením hluku. Protihlukové kabíny a odhlučňovacie zásteny od spoločnosti ROMAn s.r.o. Praha tento problém účinne riešia. Na odhlučnenie sú využívané tzv. RS panely, z ktorých je možné vytvoriť ...


Corten - Bezúdržbový materiál na odhlučnenie so životnosťou až 50 rokov

Corten - Bezúdržbový materiál na odhlučnenie so životnosťou až 50 rokov

Corten je druh ocele s dizajnom hrdze, ktorý si môžete u spoločnosti ROMAn s.r.o. objednať pre odhlučnenie pri cestách aj v interiéroch. Jedná sa bezúdržbový materiál s životnosťou až 50 rokov. Potrebujete vyriešiť odhlučnenie okolo ...