Zadávateľom ponuky je firma ROMAn s.r.o.Protihlukové kabíny a odhlučňovacie zásteny znižujú hluk v halách PrahaPriemyselné haly majú väčšinou problém so šírením hluku. Protihlukové kabíny a odhlučňovacie zásteny od spoločnosti ROMAn s.r.o. Praha tento problém účinne riešia.

Na odhlučnenie sú využívané tzv. RS panely, z ktorých je možné vytvoriť protihlukové kabíny a zásteny na mieru, presne podľa potrieb každého zákazníka. Vyrobiť je možné kabínu akejkoľvek veľkosti, od protihlukového zakrytia kompresora, až po niekoľko metrov vysoké zásteny. Využívajú sa najmä vo výrobných halách a priemyselných prevádzkach. RS panely spĺňajú prísne požiadavky SŽDC.

Vybrať si môžete nielen veľkosť, ale aj farbu, RS panel je totiž možné nalakovať do akéhokoľvek odtieňa RAL.
Protihlukové zásteny a kabíny môžu mať aj okná či dvere, samozrejme taktiež v protihlukovom prevedení.

Ak potrebujete odhlučnenie pre priemyselnú halu alebo prevádzku, neváhajte, a obráťte sa na spoločnosť ROMAn s.r.o. z Prahy. Riešenie na mieru vytvoria určite aj pre Vás!


Kontaktný formulár
captcha

VIAC PONÚK FIRMY


Odhlučnenie strojov, klimatizácií a tepelných čerpadiel jednoducho a za ...

Odhlučnenie strojov, klimatizácií a tepelných čerpadiel jednoducho a za ...

Vadí Vám nepríjemný a monotónny hluk, ktorý vydávajú stroje vo Vašej výrobnej hale či klimatizácia alebo tepelné čerpadlo priamo u Vás doma? Firma ROMAn s.r.o. má pre Vás nové riešenie v podobe ich odhlučnenia pomocou tzv. RS ...


Corten - Bezúdržbový materiál na odhlučnenie so životnosťou až 50 rokov

Corten - Bezúdržbový materiál na odhlučnenie so životnosťou až 50 rokov

Corten je druh ocele s dizajnom hrdze, ktorý si môžete u spoločnosti ROMAn s.r.o. objednať pre odhlučnenie pri cestách aj v interiéroch. Jedná sa bezúdržbový materiál s životnosťou až 50 rokov. Potrebujete vyriešiť odhlučnenie okolo ...