Redakčný systém Eliška - CMS systém pre váš web


Redakčný systém Eliška - CMS systém pre váš web
Redakčný systém Eliška je unikátny CMS systém, ktorý kombinuje vlastnosti klasických open source redakčných systémov na jednej strane a uzavretých administračných systémov na strane druhej.

Mali by ste radi fungujúci a úspešný web, ktorý nebudú vyhľadávače ignorovať? Pripadajú vám známe redakčné systémy, ako je napríklad CMS Wordpress, zložité a nevyhovujúce vašim potrebám? Potom stavte na Redakčný systém Eliška. Redakčný systém Eliška je unikátny CMS systém, ktorý kombinuje vlastnosti klasických open source redakčných systémov na jednej strane a uzavretých administračných systémov konkurenčných spoločností na strane druhej.

Vznikol tak jednoduchý a prehľadný redakčný systém, ktorý Európska databanka neustále aktualizuje pre vaše potreby. Súčasne je tiež možné ktorúkoľvek časť vašich webových stránok, e-shopu či iné webové aplikácie upravovať podľa vašich potrieb, a to úplne nezávisle.

Redakčný systém Eliška a technické vlastnosti tohto CMS v stručnosti:

- grafický návrh na mieru
- aktualizácie systému
- responzívne dizajn webu
- úplne intuitívne administračné prostredie (pracovať s redakčným systémom Eliška zvládne aj úplný začiatočník)
- integrované stráženie SEO
- možnosť vytvoriť prehľadný e-shop pre malé i veľké firmy

V rámci služieb spojených s redakčným systémom Eliška pre vás k nášmu CMS máme vždy niečo navyše. Jednou z veľkých výhod je potom naša podpora v oblasti písania textov na váš web a SEO optimalizácia. V prípade, že teda nemáte pre svoje webové stránky dostatok textov, naše redaktorky vám pomôžu priamo do redakčného systému Eliška vytvoriť úplne originálne texty. Váš web tak bude vďaka kvalitným a čítavým textom lepšie vyhľadateľný pomocou internetových vyhľadávačov (Google, Zoznam a ďalšie). Tvorbu textov pre váš web teda riešime zároveň s realizáciou samotných webových stránok na redakčnom systéme Eliška.
VIAC PONÚK FIRMY

Tvorba kvalitných webových stránok

Tvorba kvalitných webových stránok
Kvalitné webové stránky od Európskej databanky Kvalitné webové stránky sú jednoduchou, nenákladnú a hlavne účinnú cestou, ako dať svetu vedieť o službách a výrobkoch vašej firmy. Vlastné kvalitné webové stránky je dobré mať, pretože ... ... kto nie je na internete, ako by nebol ... keď ...

Ricochetový kurt, Slovensko

Ricochetový kurt, Slovensko
Ponúkame na predaj demontovaný ricochetový kurt s kompletnou elektronikou. Štandartné rozmery - 8 metrov dlhý, 5,5 metra široký a 2,7 metra vysoký. Steny a strop z mimoriadne odolných panelov z vysoko kvalitných vlákien Fiberesin. Zadná stena zo špeciálne tvrdeného skla.

Copywriting a tvorba textov

Copywriting a tvorba textov
Pre váš web zabezpečíme kompletné copywritingové služby - efektívny spôsob, ako môžete pomôcť svojim webovým stránkam k čo najlepšej vyhľadateľnosti na Internete. Vďaka kvalitným a vhodne vytvoreným textom bude váš web vo vyhľadávaní naozaj viditeľný a umožní tak ešte lepšie priviesť zákazníkov ...
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA Evropská databanka s.r.o. databáze českých a slovenských firem
WEBOVÁ STRÁNKA
Evropská databanka s.r.o.
www.edb.cz
Adres

Adres

Hviezdoslavova 1196/53a, Slatina
Brno 627 00

info@edb.cz
+420 724 146 669


Nájdete nás aj tu:

FacebookInstagramwww.kariera-edb.czwww.kariera-edb.czARES
captcha