Vstupné dvere s vynikajúcimi tepelno-izolačnými vlastnosťami aj pre pasívne domy

Ideálne vstupné dvere pre váš pasívny dom, ktoré majú výborné tepelno-izolačné vlastnosti, sú vchodové dvere s plastovou alebo hliníkovou dvernou výplňou od firmy Perito z Českej republiky.

Uvažujete nad výberom vhodných vstupných dverí pre váš pasívny či nízkoenergetický dom? Požadovanej tepelnej priepustnosti pri hliníkových aj plastových vstupných dverách s výplňou PERITO ľahko dosiahnete voľbou vhodnej hrúbky výplne, daným profilovým systémom alebo aj výplňou prekrývajúcou krídlo dverí. Z našej ponuky máte možnosť vybrať z veľkého množstva dverových výplní, spĺňajúcich svojimi tepelno-izolačnými vlastnosťami všetky kritériá pre ich umiestnenie v pasívnych alebo nízkoenergetických domoch.

Odporúčaná hodnota tepelnej priestupnosti (Ud) u dvernej výplne stavebného otvoru vrátane rámu pasívneho domu nesmie prekročiť hranicu Ud 0, 95 W / m2.K, pre nízkoenergetické domy je hranica Ud 1, 2 W / m2.K. Toto kritérium spĺňa v rámci plastových dverí predovšetkým rad ENTRY. Na poli hliníkových dverových výplní podmienkam zodpovedá rad ALU SMART a ALU DESIGN. Vo všetkých uvedených prípadoch budú navyše tieto dvere predstavovať aj nadčasovú a štýlovú vstupnú bránu do Vášho domova vďaka širokej škále farieb, tvarov a doplnkov dverových výplní.Zadávateľom ponuky je firma 

PERITO s.r.o.Kontaktný formulár
captcha