Zadávateľom ponuky je firma PERITO s.r.o.Presklenie vchodových dverí - bezpečnostné, tepelno-izolačné, číre a dekoratívneDizajnové ornamentné, klasické číre, dekoratívne vitrážové, špeciálne zrkadlové presklenie, ale aj tepelno-izolačné a vysoko odolné bezpečnostné presklenie vchodových dverí zabezpečuje firma PERITO s.r.o. z Českej republiky.

Firma PERITO s.r.o., ktorá sídli v Dyji pri Znojme, je výrobcom ozdobných výplní pre vchodové dvere. Pokiaľ sa jedná o presklenie vchodových (vstupných) dverí, môžete si vybrať z niekoľkých variantov presklenia - číre sklá, sklá s ornamentmi, dekoratívne, bezpečnostné a tepelno-izolačné sklo alebo zrkadlové sklo. V nasledujúcom texte Vám v krátkosti predstavíme jednotlivé špecifiká presklenia.

Číre sklo je extra číre, bez zeleného nádychu a vyniká vysokou svetelnou priepustnosťou.

Ornamentné presklenie je voliteľné pri všetkých modelových druhov dverových výplní. Aby bola údržba takých dverí jednoduchšia, je hrubá strana situovaná dovnútra presklenia. Sú tu použité nepriehľadné, ale zároveň priesvitné typy skiel.

Zrkadlové sklo (stopsol) je odporúčané umiestniť z exteriérovej strany výplne pre plný efekt zrkadlenia. Stopsol je dostupný v čírom, bronzovom, sivom, supersilver čírom a supersilver modrom prevedení.

Dekoratívne (vitrážové) sklo je voliteľné pre všetky presklené výplne. Ponuka vitráží je špecifická pre každý model. Vyberať je možné z viacerých druhov - color, crystal, finesa, fusing, tavené sklo či grafosklo. Vitráže sa vzhľadom k údržbe umiestňujú smerom dovnútra presklenia.

Tepelno-izolačné sklo je kombináciou skla planibel s tepelnoizolačnou fóliou. Aby došlo k zníženiu tepelnej priestupnosti presklenia, je medzi skelný priestor dithermu, resp. trithermu vyplnený plynom Argónom.

Bezpečnostné sklo (connex) je zložené z dvoch slabších skiel, ktoré sú spojené protinárazovou (PVB) fóliou. Pokiaľ dôjde k poškodeniu skiel, zostanú črepy prilepené na PVB fóliu a nehrozí poranenie osôb ostrými črepmi. Medzi ďalšie klady bezpečnostného skla patrí taktiež vysoká odolnosť a pružnosť. Je tiež dôležité upozorniť na to, že sa nejedná o nerozbitné sklo - neslúži ako aktívna prekážka pre prípadného páchateľa.


Kontaktný formulár
captcha

VIAC PONÚK FIRMY


Vstupné dvere s vynikajúcimi tepelno-izolačnými vlastnosťami aj pre ...

Vstupné dvere s vynikajúcimi tepelno-izolačnými vlastnosťami aj pre ...

Ideálne vstupné dvere pre váš pasívny dom, ktoré majú výborné tepelno-izolačné vlastnosti, sú vchodové dvere s plastovou alebo hliníkovou dvernou výplňou od firmy Perito z Českej republiky. Uvažujete nad výberom vhodných vstupných dverí ...