Prepravné vrecia a paletizačné fólie na balenie aj pre fixáciu tovaru na paletách


Prepravné vrecia a paletizačné fólie na balenie aj pre fixáciu tovaru na paletách
Prepravné vrecia a paletizačné fólie na balenie veľkoobjemových produktov a pre fixáciu tovaru na paletách vyrába a dodáva firma DAPAS, spol. s.r.o. z Prostějova z Českej republiky.

Pri preprave zabezpečujú paletizačné vrecia ochranu palety ako celku. Kvalitné paletizačné vrecia a fólie pre fixáciu tovaru na paletách a taktiež prepravné vrecia na balenie veľkoobjemových produktov vyrába firma DAPAS, spol. s.r.o.

V ponuke máme polyetylénové vrecia a fólie pre balenie počas exportnej prepravy a taktiež obaly na dlhodobejšie skladovanie. Paletizačné vrecia chránia tovar pred prachom a vlhkosťou a ich výhodou je opakované použitie. Poskytujú celkové zabezpečenie celej palety a taktiež sa hodia do prepravných boxov.

Naše zmraštiteľné paletizačné vrecia vytvoria dokonalý fixný obal. Sú UV stabilné a vhodné pre skladovanie tovaru vo vonkajšom priestranstve.

Dodávame obalové materiály v mnohých prevedeniach, rôznych rozmeroch a farbách podľa potrieb zákazníkov.
VIAC PONÚK FIRMY

Predaj obalového materiálu, bublinkových fólií, vriec a tašiek, Olomouc

Predaj obalového materiálu, bublinkových fólií, vriec a tašiek, Olomouc
Ak hľadáte v Olomouci spoločnosť, ktorá predáva obalový materiál, tašky, vrecia a bublinkové fólie, obráťte sa na našu spoločnosť DAPAS spol. s r. o.! Zaoberáme sa zásobovaním plastových produktov, a to vrátane dopravy k zákazníkovi. Dodávame obalový materiál do priemyselných podnikov, skladov, ...
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA DAPAS spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
DAPAS spol. s r.o.
www.dapas-konice.cz
Adres

Adres

Masarykovo nám 66
Konice 798 52

dapas@atlas.cz
+420 731 128 115


Nájdete nás aj tu:

ARES
captcha