Podlahová lepiaca páska sa hodí v práci aj doma - Praha východ


Podlahová lepiaca páska sa hodí v práci aj doma - Praha východ
Vyznačenie pracovnej zóny, komunikačných línií, ciest alebo rohov a hrán - na to všetko môže slúžiť podlahová lepiaca páska, a to všetko je pre poriadok a bezpečnú prácu vo výrobných halách potrebné. Podlahová lepiaca páska umožňuje označiť všetko potrebné rýchlo, lacno a bez zbytočných zásahov do interiéru. V TFP UNIVERSAL vám túto novinku pre jednoduché podlahové značenie ponúkame.

Podlahová lepiaca páska nájde využitie vo výrobných hangároch, skladoch, expedičných priestoroch, ale aj v kanceláriách alebo domácnostiach. Hodí sa skrátka všade, kde je potrebné jednoducho vyznačiť dané územie. Podlahová lepiaca páska má totiž celý rad výhod: jednoducho sa používa, je neprehliadnuteľná a dlho vydrží na svojom mieste aj vo veľmi náročných prevádzkach. V prípade, že potrebujete vymedzené územie zmeniť, ju jednoducho odstránite a nalepíte inde.

Podlahové lepiace pásky vám navyše ponúkame vo viacerých prevedeniach. Predávame podlahové lepiace pásky rôznych farieb, materiálov aj odolnosti. Hodí sa vám výstražná podlahová lepiaca páska pre vyznačenie bezpečnostnej zóny v práci? Alebo farebná lepiaca páska, ktorá by zabránila vašim deťom, aby chodili, kde nemajú? U nás zoženiete všetko.

Podlahová lepiaca páska navyše nie je to jediné, čo v spoločnosti TFP UNIVERSAL zoženiete. Máme pre vás taktiež ďalšie podlahové nálepky s rôznymi tvarmi, ktoré vám poslúžia napríklad na vyznačenie pracovných zón a jednotlivých činností alebo na vymedzenie únikových ciest.

Zaujala vás naša ponuka a podlahová lepiaca páska by sa vám zišla? Neváhajte nás kontaktovať na l.mikulasova@tfpuniv.com alebo na tel. čísle +420 606 642 416. Radi vám poskytneme kompletné informácie o našej ponuke aj odborné rady.
VIAC PONÚK FIRMY

Termotransferové tlačiarne - stolové, priemyselné, mobilné – e-shop

Termotransferové tlačiarne - stolové, priemyselné, mobilné – e-shop
Termotransferové tlačiarne pre tlač etikiet alebo účteniek môžete zakúpiť jednoducho cez e-shop spoločnosti TFP UNIVERSAL a.s. Praha. S výberom tej správnej tlačiarne Vám radi poradia jej odborníci. Vyberať môžete v zásade z 3 základných typov - stolové, priemyselné alebo mobilné termotransferové ...
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA TFP universal a.s. Tiskárny etiket, termotransferové fólie
WEBOVÁ STRÁNKA
TFP universal a.s.
www.tfpuniv.com
Adres

Adres

Na Spojce 116
Čestlice 251 01

sales@tfpuniv.com
+420 272681051-3


Nájdete nás aj tu:

Facebookwww.dezinfekcni-brany-stojany.czARES
captcha