Podlahová lepiaca páska sa hodí v práci aj doma - Praha východ

Vyznačenie pracovnej zóny, komunikačných línií, ciest alebo rohov a hrán - na to všetko môže slúžiť podlahová lepiaca páska, a to všetko je pre poriadok a bezpečnú prácu vo výrobných halách potrebné. Podlahová lepiaca páska umožňuje označiť všetko potrebné rýchlo, lacno a bez zbytočných zásahov do interiéru. V TFP UNIVERSAL vám túto novinku pre jednoduché podlahové značenie ponúkame.

Podlahová lepiaca páska nájde využitie vo výrobných hangároch, skladoch, expedičných priestoroch, ale aj v kanceláriách alebo domácnostiach. Hodí sa skrátka všade, kde je potrebné jednoducho vyznačiť dané územie. Podlahová lepiaca páska má totiž celý rad výhod: jednoducho sa používa, je neprehliadnuteľná a dlho vydrží na svojom mieste aj vo veľmi náročných prevádzkach. V prípade, že potrebujete vymedzené územie zmeniť, ju jednoducho odstránite a nalepíte inde.

Podlahové lepiace pásky vám navyše ponúkame vo viacerých prevedeniach. Predávame podlahové lepiace pásky rôznych farieb, materiálov aj odolnosti. Hodí sa vám výstražná podlahová lepiaca páska pre vyznačenie bezpečnostnej zóny v práci? Alebo farebná lepiaca páska, ktorá by zabránila vašim deťom, aby chodili, kde nemajú? U nás zoženiete všetko.

Podlahová lepiaca páska navyše nie je to jediné, čo v spoločnosti TFP UNIVERSAL zoženiete. Máme pre vás taktiež ďalšie podlahové nálepky s rôznymi tvarmi, ktoré vám poslúžia napríklad na vyznačenie pracovných zón a jednotlivých činností alebo na vymedzenie únikových ciest.

Zaujala vás naša ponuka a podlahová lepiaca páska by sa vám zišla? Neváhajte nás kontaktovať na l.mikulasova@tfpuniv.com alebo na tel. čísle +420 606 642 416. Radi vám poskytneme kompletné informácie o našej ponuke aj odborné rady.Zadávateľom ponuky je firma 

TFP universal a.s.Kontaktný formulár
captcha