Digitálne hodiny do interiéru s veľkými číslami - 75, 85 mm


Digitálne hodiny do interiéru s veľkými číslami - 75, 85 mm
Úrady, pošty, banky, nemocnice, školy či firmy. Všade tam sa využívajú digitálne hodiny. Každý deň sa na týchto miestach vyskytuje veľké množstvo ľudí, ktorí majú rôzne individuálne potreby. Spája ich však jedno - túžba nestratiť pojem o čase. Hodiny a hodinky sa dnes stali už neoddeliteľnou súčasťou nášho života, ktorý máme často presne rozplánovaný na jednotlivé minúty. A na miestach, kde je veľké množstvo ľudí, sú potrebné poriadne digitálne hodiny, ktoré zabezpečia, že nikto nestratí pojem o čase.

Veľké a kvalitné digitálne hodiny s pripojením na počítačovú sieť ale nezoženiete v tradičnom hodinárstve. Na koho sa teda obrátiť? Ideálnou voľbou je česká firma TETRONIK, ktorá sa špecializuje na elektronické systémy už od roku 1990 a na českom trhu má významné postavenie.

A čím sú digitálne hodiny od firmy TETRONIK výnimočné? Číslice na hodinách sú vysoké 75 a 85 mm, čo znamená, že na digitálne hodiny dohliadne človek až zo vzdialenosti 30 - 50 metrov.

Okrem času navyše digitálne hodiny od firmy TETRONIK môžu zobrazovať aj dátum a teplotu. S ohľadom na ich prevedenie, sú tieto digitálne hodiny vhodné pre montáž do interiéru - používajú sa teda v organizáciách štátnej správy, interiéroch firiem, školách, nemocniciach, bankách a pod. Digitálne hodiny sú riadené cez počítačovú sieť a presný čas je riadený softvérom QTTIME.

Služby, ktoré ponúka firma TETRONIK:

- vyvolávacie a zobrazovacie systémy, digitálne hodiny
- dochádzkové a prístupové systémy
- stravovacie systémy
- kontrola strážnej služby.
VIAC PONÚK FIRMY

Bezkontaktné dochádzkové systémy vyrábané v ČR

Bezkontaktné dochádzkové systémy vyrábané v ČR
Aby Vaše dochádzkové a stravovacie systémy fungovali perfektne, musia byť doplnené bezkontaktnými terminálmi, najlepšie od českého výrobcu. Spoločnosť Tetronik vyrába hneď niekoľko typov. Dochádzkový terminál M433 - nový, robustný, s 8" dotykovou obrazovkou, ktorý má zabudované nasledujúce ...
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA TETRONIK v.d. Vyvolávací a odbavovací systémy
WEBOVÁ STRÁNKA
TETRONIK v.d.
www.tetronik.cz
Adres

Adres

Prokopa Holého 183
Terezín 411 55

tetronik@tetronik.cz
+420 416 782 458


Nájdete nás aj tu:

ARES
captcha