Termotransferové tlačiarne - stolové, priemyselné, mobilné – e-shop


Termotransferové tlačiarne - stolové, priemyselné, mobilné – e-shop
Termotransferové tlačiarne pre tlač etikiet alebo účteniek môžete zakúpiť jednoducho cez e-shop spoločnosti TFP UNIVERSAL a.s. Praha. S výberom tej správnej tlačiarne Vám radi poradia jej odborníci.
Vyberať môžete v zásade z 3 základných typov - stolové, priemyselné alebo mobilné termotransferové tlačiarne.

Stolové termotransferové tlačiarne sú kompaktné. Sú určené pre tlač menšieho množstva etikiet. Ich prednosťou sú malé rozmery, vysoká spoľahlivosť a jednoduché používanie. V e-shope nájdete viac ako desiatku tlačiarní v cenových reláciách od 8 do 30 tisíc Kč.

Priemyselné tlačiarne ponúkajú vysoký pomer výkonu a kvality. Sú robustné, vhodné do všetkých priemyselných aplikácií. Sú určené pre tlač etikiet vo väčších objemoch. Môžu fungovať prakticky nonstop. Vyberte si v e-shope opäť z viac ako 10 druhov. Cenová relácia sa tu pohybuje od 18 do 72 tisíc Kč.

Mobilné termotransferové tlačiarne slúži pre okamžitú tlač etikiet či účteniek. Využitie nachádzajú kdekoľvek v teréne, priamo u zákazníkov či na sklade. Komunikácia s mobilným terminálom alebo počítačom prebieha cez bluetooth alebo bezdrôtovú sieť. Tu sa cena pohybuje okolo 10 tisíc Kč.

Ak potrebujete tlačiareň pre tlač účteniek alebo etikiet, e-shop spoločnosti TFP UNIVERSAL a.s. Praha je v každom prípade jednoduchá, rýchla a efektívna voľba!
VIAC PONÚK FIRMY

Podlahová lepiaca páska sa hodí v práci aj doma - Praha východ

Podlahová lepiaca páska sa hodí v práci aj doma - Praha východ
Vyznačenie pracovnej zóny, komunikačných línií, ciest alebo rohov a hrán - na to všetko môže slúžiť podlahová lepiaca páska, a to všetko je pre poriadok a bezpečnú prácu vo výrobných halách potrebné. Podlahová lepiaca páska umožňuje označiť všetko potrebné rýchlo, lacno a bez zbytočných zásahov do ...
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA TFP universal a.s. Tiskárny etiket, termotransferové fólie
WEBOVÁ STRÁNKA
TFP universal a.s.
www.tfpuniv.com
Adres

Adres

Na Spojce 116
Čestlice 251 01

sales@tfpuniv.com
+420 272681051-3


Nájdete nás aj tu:

Facebookwww.dezinfekcni-brany-stojany.czARES
captcha