Termotransferové tlačiarne - stolové, priemyselné, mobilné – e-shopTermotransferové tlačiarne pre tlač etikiet alebo účteniek môžete zakúpiť jednoducho cez e-shop spoločnosti TFP UNIVERSAL a.s. Praha. S výberom tej správnej tlačiarne Vám radi poradia jej odborníci.
Vyberať môžete v zásade z 3 základných typov - stolové, priemyselné alebo mobilné termotransferové tlačiarne.

Stolové termotransferové tlačiarne sú kompaktné. Sú určené pre tlač menšieho množstva etikiet. Ich prednosťou sú malé rozmery, vysoká spoľahlivosť a jednoduché používanie. V e-shope nájdete viac ako desiatku tlačiarní v cenových reláciách od 8 do 30 tisíc Kč.

Priemyselné tlačiarne ponúkajú vysoký pomer výkonu a kvality. Sú robustné, vhodné do všetkých priemyselných aplikácií. Sú určené pre tlač etikiet vo väčších objemoch. Môžu fungovať prakticky nonstop. Vyberte si v e-shope opäť z viac ako 10 druhov. Cenová relácia sa tu pohybuje od 18 do 72 tisíc Kč.

Mobilné termotransferové tlačiarne slúži pre okamžitú tlač etikiet či účteniek. Využitie nachádzajú kdekoľvek v teréne, priamo u zákazníkov či na sklade. Komunikácia s mobilným terminálom alebo počítačom prebieha cez bluetooth alebo bezdrôtovú sieť. Tu sa cena pohybuje okolo 10 tisíc Kč.

Ak potrebujete tlačiareň pre tlač účteniek alebo etikiet, e-shop spoločnosti TFP UNIVERSAL a.s. Praha je v každom prípade jednoduchá, rýchla a efektívna voľba!


Kontaktný formulár
captcha

VIAC PONÚK FIRMY


Podlahová lepiaca páska sa hodí v práci aj doma - Praha východ

Podlahová lepiaca páska sa hodí v práci aj doma - Praha východ

Vyznačenie pracovnej zóny, komunikačných línií, ciest alebo rohov a hrán - na to všetko môže slúžiť podlahová lepiaca páska, a to všetko je pre poriadok a bezpečnú prácu vo výrobných halách potrebné. Podlahová lepiaca páska umožňuje ...