Vztahy jinak - Libuše Jíšová
| www.vztahy-jinak.czVýchova nemá dieťaťu uškodiť

Byť dobrým rodičom nie je jednoduché. Ak si nie ste úplne istí, či idete tou správnou cestou, potom je najlepším riešením navštíviť odbornú poradňu, v ktorej zistíte, kam máte svoje kroky smerovať. Pani Libuše Jíšová sa medziľudskými vzťahmi zaoberá už dlhú dobu.

Libuše Jíšová - medziľudské vzťahy - Vzťahy inak

V detstve sa formuje celý ďalší život

Oblasť medziľudských vzťahov je záležitosť veľmi krehká. Každá bytosť má svoju osobnosť, ktorá by sa nemala potláčať. Pani Libuše Jíšová, ktorá sa práve vzťahy medzi ľuďmi profesijne zaoberá, zastáva názor, že osobnosť človeka sa formuje už od jeho najútlejšieho detstva. Nie celkom súhlasí s rodičmi, ktorých hlavným krédom je vychovať dieťa úplne poslušné a hodné. To síce môže byť v danú chvíľu pozitívne, ale do budúcnosti by sa mali uznávať aj iné hodnoty. Výchova by mala dať dieťaťu predovšetkým dobrý základ do budúceho života. Nemala by meniť jeho osobnosť, ale utvárať ju. Čo by bolo dospelému človeku platné, že bol celé detstvo "hodný" a rodičia s ním boli spokojní, ak nie je schopný postarať sa o seba, uplatniť sa v spoločnosti a nájsť svoje originálne riešenie. Cieľom výchovy by teda malo byť, aby sa dieťa učilo hľadať. Musíme ich nechať veci skúšať, aby sa naučili dôjsť až k cieľu. Je pravda, že pre niektorých rodičov je to trochu skúška nervov.

Libuše Jíšová a náplň jej práce


Naučte sa načúvať

Pani Libuše Jíšová, ktorá zbierala roky cenné skúsenosti, má určite dar pozerať sa a vidieť. Zaoberá sa vzťahy s rodičmi, deťmi, učiteľmi. Jej hlavným objektom je v tomto smere vzťah partnerský. Kvalita tohto vzťahu totiž ovplyvňuje celý život. Cieľom partnerstva predsa nie je neustále preťahovanie sa o to, kto má práve v tejto chvíli pravdu. Je potrebné vedieť sa vzájomne počuť. Nie medzi sebou súperiť.

Libuše Jíšová - riešenie medziľudských vzťahov


Pre tých, ktorí chcú vedieť počuť

Ľudia, ktorí si nevedia v niektorom svojom vzťahu rady, môžu navštíviť poradňu, ktorú pani Libuše Jíšová vedie. Budete určite prekvapení, ako mnohokrát jednoducho dá zariadiť, aby bol človek uspokojený tak v rodinných tak i profesijných vzťahoch. Môžete navštíviť kurzy, semináre alebo vyskúšať osobné konzultácie. Nečakajte zázračnú metódu alebo presný návod, ako na vzťahy inak. Ak sa rozhodnete problém skutočne riešiť, vezmite celú rodinu a príďte sa porozprávať.Viac informácií nájdete na našich stránkach tu  https://www.edb.eu/sk-firma-576315-vztahy-jinak-nespekyKontaktný formulár
captcha

FIREMNÉ ČLÁNKY


Zlosť u dieťaťa ako ho zvládnuť a nastavovať hranice

Zlosť u dieťaťa ako ho zvládnuť a nastavovať hranice

Ako sa zachovať, keď sa dieťa hnevá? Treba si sadá alebo líha na chodník alebo nechce ísť von z obchodu, nedostalo hračku alebo maškrtu, ktorý si chcelo vyvzdorovať pod. Ako na to?

Vydané 30.10.2019

Vydané 30.10.2019
8 Prezretí