Rotor Clip s.r.o.
pojistné kroužky


Pražská 403, Budyně nad Ohří 411 18
Rotor Clip s.r.o. poskytuje kľúčovú podporu výroby európskym zákazníkom, vďaka svojim výrobkom a skladovým zásobám významne redukuje ich dodávateľský reťazec. Neustála modernizácia technológie a infraštruktúry zvyšuje produktivitu a rozširuje výrobné kapacity pre spracovanie kritických veľkostí a typov poistných krúžkov aj vlnovkových pružín.

Rotor Clip vyrába kompletný rad palcových, DIN, ANSI metrických a JIS poistných krúžkov podľa svetových štandardov, rovnako ako kompletný rad konštantných prierezových krúžkov, špirálových poistných krúžkov a vlnovkových pružín.

Medzi typické ponuky produktov spoločnosti Rotor Clip Czech patria:
- DIN poistné krúžky od 1 mm do 1000 mm
- INCH Poistné krúžky od 1 in do 40 in
- Špirálové poistné krúžky od 6mm do 400mm (0, 25 "-15, 75")
- vlnovkové pružiny od 3mm do 400mm OD (.118 "- 15.75")
- Nástroje pre inštaláciu / demontáž poistných krúžkov
- Samosvorné hadicové sponky

Spoločnosť Rotor Clip Czech získala rad ocenení za kvalitu od významných výrobcov OEM, výrobcov automobilov a distribútorov a je certifikovaná podľa ISO 9001, IATF 16949 a ISO 14001.

Český výrobný závod je od roku 2012 súčasťou spoločnosti Rotor Clip Company, Inc., založenej v roku 1957 Robertom Slassem v Farmingdale, NY. Od roku 1972 firma sídli v Somersete, NJ. Spoločnosť prevzali synovia Jonathan Slass a Craig Slass, ktorí sa starajú o každodennú prevádzku spoločnosti a riadi jej globálnu expanziu. Okrem Slovenska má spoločnosť tiež pobočky v Sheffielde, v Anglicku, v Idstein v Nemecku a v Šanghaji v Číne, takže poskytuje svojim zákazníkom celosvetové služby.

Spoločnosť ponúka kvalitné produkty a služby s pridanou hodnotou. Zaisťuje podporu svojim zákazníkom ako pred nákupom, tak Aj po ňom tým, že poskytuje technickú pomoc, školenia produktov a programy na zníženie nákladov spolu s konkurenčnou cenou a dodaním JIT.

Produkty
  • poistné krúžky, kotviaca technika, nitovacie komponenty, kliny a spojky, matice s podložkami, klince, skrutky a vruty
Kontaktný formulár
captcha