SPORTTURIST - SPECIAL spol. s r.o.


Panská 12, vchod z Jindřišské ulice, Praha 1 110 00
V našej prevádzke ponúkame služby peňažných prevodov Western Union a predpredaj vstupeniek.

Western Union:

Ako najstarší agent spoločnosti Western Union v Českej republike ponúkame peňažné prevody spoločnosti Western Union.
Jedná sa o medzinárodné hotovostné prevody prostredníctvom globálnej siete Western Union do viac ako 200 krajín sveta.
Peniaze je možné odoslať alebo vyzdvihnúť v ľubovoľnej pobočke Western Union na území daného štátu.

K výplate je peňažný transfer pripravený v priebehu 15 minút.
Spoľahlivosť, rýchlosť a pohodlie pri odosielaní peňazí - to sú výhody Western Union.

Predpredaj vstupeniek.

Sme súčasťou predajných sietí TICKET ART, TICKETPORTAL, BOHEMIA TICKET a Eventim CZ.

Ponúkame vstupenky na kultúrne podujatia konané na území ČR aj v okolitých štátoch.

V predpredaji máme vstupenky na:
- divadelné predstavenia všetkých žánrov - činohra, balet, opera, opereta, muzikál, čierne divadlo
- tanečné predstavenia
- koncerty vážnej hudby
- rockové koncerty
- koncerty popových spevákov a skupín
- jazzové koncerty
- kultúrne podujatia pre deti
- festivalové podujatia - folkové a rockové festivaly
- magické vystúpenia kúzelníkov
- zábavné vystúpenia popredných zabávačov
- natáčanie televíznych talkshow

Produkty
  • kultúrno-vzdelávacie stredisko, spoločenské centrum, organizácia plesov a koncertov, organizovanie spoločenských akcií
  • banky a poisťovne, finančné a leasingové spoločnosti, dane a účtovníctvo, factoringové inštitúcie, družstevné záložne

Kontaktný formulár
captcha

Produkty
Medzinárodný prevod peňazí - rýchlo a spoľahlivo

Medzinárodný prevod peňazí - rýchlo a spoľahlivo

Pravdepodobne ste sa už niekedy dostali do situácie, keď ste potrebovali v čo najkratšom čase previesť istú hotovosť do zahraničia alebo naopak zo zahraničia peniaze prijať. Práve na tieto prípady myslí spoločnosť Western Union, ktorá zabezpečuje prevody peňazí po celom svete. Medzi najstarších agentov spoločnosti Western Union v Českej republike patrí spoločnosť SPORTTURIST - SPECIAL, spol. s r.o.


Medzinárodné prevody peňazí Praha - prvotriedne služby

Medzinárodné prevody peňazí Praha - prvotriedne služby

Spoločnosť SPORTTURIST - SPECIAL spol. s r.o. ponúka a vykonáva peňažné prevody peňazí. Jedná sa o medzinárodné hotovostné prevody prostredníctvom globálnej siete Western Union do viac ako 200 krajín sveta. Peniaze je možné odoslať alebo vyzdvihnúť v ľubovoľnej pobočke Western Union na území daného štátu. Základné poplatky za odoslanie peňazí do zahraničia v rámci ČR nájdete podrobne popísané na našich stránkach vrátane celého postupu. Pobočky máme po celom území Českej republiky, stačí si len vybrať! Naša spoločnosť SPORTTURIST - SPECIAL, spol. s r.o. bola založená už v roku 1993. Našou filozofiou je robiť maximum pre svojich zákazníkov!


Zmenáreň Praha 1 - nákup a predaj valút s transakciou bez poplatkov - kamenná zmenáreň na Panskej 12, Praha 1

Zmenáreň Praha 1 - nákup a predaj valút s transakciou bez poplatkov - kamenná zmenáreň na Panskej 12, Praha 1

Už od roku 1993 nakupujeme a predávame valuty rôznych štátov. Ponúkame Vám výhodný kurz ako pri nakupovaní cudzích mien, tak aj pri spätnej výmene za české koruny. V pražskej zmenárni máte možnosť nákupu a predaja valút s transakciou bez akýchkoľvek poplatkov. U nás obchodujeme s menami: USD, GBP, EUR, AUD, BGN, DKK, HRK, JPY, CAD, HUF, NOK, PLN, RON, RUB, SEK, CHF. Obe transakcie sú u nás bez poplatkov. Ak potrebujete vedieť aktuálny kurz pre daný deň, zavolajte nám na telefónne číslo +420 224 229 524.


Príjem peňazí z Western Union

Príjem peňazí z Western Union

Pre príjem peňazí z Western Union využite žltý príjmový formulár na našich stránkach. Poradíme a pomôžeme so správnym vyplnením ľavej strany formulára pre príjemcu. Najprv uveďte svoje meno a priezvisko, adresu pobytu v ČR - ulicu, číslo domu, PSČ a mesto a taktiež dátum narodenia a štát. Do kolónky pre odosielateľa vyplňte nacionálie druhej strany a miesto pobytu. Potom nasleduje riadok s očakávanou čiastkou. Tu vypíšte čiastku, ktorá vám má prísť - v USD alebo českých korunách. V okienku pre mesto a krajinu zadajte pozíciu odosielaného transferu a do predpísaných štvorčekov vypíšte MTCN číslo od odosielateľa. Následne už stačí len Váš podpis a donesenie formulára spolu s Vaším dokladom totožnosti na našu pobočku, kde sa postaráme o prevod peňazí a vyplatenie.


Odoslanie peňazí s Western Union Praha

Odoslanie peňazí s Western Union Praha

Odošleme Vašu peňažnú transakciu rýchlo a bezpečne pomocou zeleného formulára pre presun meny. Stačí, keď vyplníte krátky formulár s informáciami o mieste určenia, kam majú peniaze dôjsť a presnú sumu v Kč alebo USD. Potom vypíšete riadok pre Príjemcu s menom a miestom pobytu osoby, ktorá bude financie preberať. Do oddielu Odosielateľ zopakujete svoje iniciály, adresu a kontakt na Vás v prípade problému. Ak sa príjemca bude preukazovať svojim dokladom totožnosti, krížikom označte príslušnú kolónku v súpise. Označte, či sa jedná o obyčajný prevod peňazí alebo platbu za služby a výrobky. Na konci formulára sa potom stačí podpísať a pridať dátum. V prípade záujmu si môžete vybrať doručenie transferu pomocou kuriéra či oznámenie o prevode telefónom. Pripravený formulár odovzdajte na našej pobočke a naši pracovníci Vám v prípade potreby poradia alebo s Vami vyplnia chýbajúce údaje.