Penzion Mikulov


Komfortné a pohodlné ubytovanie v oblasti Mikulova a Pálavy Vám poskytne poskytne vinárstvo VÍNO LÍPA s.r.o. Zaistíme Vám ubytovanie v apartmánoch blízko historického centra mesta Mikulov alebo naopak v malebnom penzióne pastierča neďaleko Brodu nad Dyjí vo vinárskej oblasti Pálava.

Apartmány Lipa sa nachádza neďaleko historického centra mesta Mikulov. K dispozícii máme apartmán s kapacitou 6-7 lôžok, kde majú hostia k dispozícii vínna pivnica, plne vybavenú kuchyňu, terasu s posedením a vlastnú kúpeľňu. Druhý apartmán poskytuje ubytovanie pre 4 osoby v jednej izbe s kuchynským kútom a barom a taktiež vlastným sociálnym zariadením. Ďalšie izby sú maximálne trojlôžkové so zdieľaným vonkajším kuchynským kútom. Každá z izieb má k dispozícii pripojenie k WIFI a vlastnej TV.

Na druhú stranu Penzión pastierča poskytuje ubytovanie malebnom okolí dedinky Brod nad Dyjí v blízkosti vodnej nádrže Nové Mlýny vo vinárskej oblasti Pálava. Môžete sa tu ubytovať v niektorom z ôsmich tradične zariadených dobových izbách, pričom v penzióne sa môže ubytovať až 29 osôb. Penzión je štylizovaný do tradičného moravského štýle s pôvodným nábytkom. Súčasťou penziónu je aj reštaurácia s kapacitou 80 osôb a je tak skvelým miestom pre konanie svadieb, rodinných či firemných osláv. Súčasťou penziónu sú aj dva vínne pivničky.

POBOČKY
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA Penzion Mikulov
WEBOVÁ STRÁNKA
Penzion Mikulov
apartmanlipa.cz
Adres

Adres

Žižkova 27
Mikulov 692 01

info@vinolipa.cz
+420 608 830 355


Nájdete nás aj tu:

FacebookARES
captcha