Zadávateľom ponuky je firma TERAMEX s.r.o.Manipulačné linky a technológie pre betonársky a potravinársky priemysel SlovenskoNa manipulačné linky pre betonársky a potravinársky priemysel sa zameriava firma TERAMEX s.r.o.- zabezpečíme ich dodávky a projektovanie.

Tradičným dodávateľom manipulačnej techniky je firma TERAMEX s.r.o. sídlom v Hustopečiach pri Brne - svoje služby a produkty dodávame pre zákazníkov z celej Českej aj Slovenskej republiky. Hľadáte spoľahlivého partnera na dodávku manipulačných liniek a technológií pre betonársky a potravinársky priemysel? Potom nás neváhajte osloviť!

Manipulačné linky a technológie sú zložené z niekoľkých jednotlivých strojov, ktoré vykonávajú určité operácie. Naša spoločnosť vám zabezpečí manipulačnú linku betónových výrobkov a manipulačnú linku pre potravinársky priemysel.

Výrobu strojov a zariadení vykonávame podľa najnovších poznatkov a trendov, ktoré zakaždým prispôsobujeme potrebám a požiadavkám užívateľa.


Kontaktný formulár
captcha

VIAC PONÚK FIRMY


Paletizačná a depaletizačná technika a technológie, paletizačné ...

Paletizačná a depaletizačná technika a technológie, paletizačné ...

Hľadáte firmu či spoločnosť, ktorá sa špecializuje na paletizačnú a depaletizačnú techniku či technológiu a zabezpečí vám dodávku na Slovensko a do zahraničia? Riešenie potrieb prevádzok a baliacich liniek vám zabezpečí firma TERAMEX ...