Zadávateľom ponuky je firma TERAMEX s.r.o.Paletizačná a depaletizačná technika a technológie, paletizačné manipulátory Česká republikaHľadáte firmu či spoločnosť, ktorá sa špecializuje na paletizačnú a depaletizačnú techniku či technológiu a zabezpečí vám dodávku na Slovensko a do zahraničia? Riešenie potrieb prevádzok a baliacich liniek vám zabezpečí firma TERAMEX s.r.o. z Českej republiky - zameriava sa na paletizačnú a depaletizačnú techniku vrátane paletizačných manipulátorov.

Ponúkame Vám výrobu a predaj manipulačnej techniky, paletizačných manipulátorov, dopravníkov, linky pre betónové výrobky a linky pre potravinársky priemysel.

Paletizačná technika a technológia je dôležitým pomocníkom na riešenie potrieb do prevádzok s produkciou a do prevádzok s baliacimi linkami.

Paletizačnú techniku rozdeľujeme:
- paletizácia
- de-paletizácia
- poloautomatická paletizácia.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať.


Kontaktný formulár
captcha

VIAC PONÚK FIRMY


Manipulačné linky a technológie pre betonársky a potravinársky ...

Manipulačné linky a technológie pre betonársky a potravinársky ...

Na manipulačné linky pre betonársky a potravinársky priemysel sa zameriava firma TERAMEX s.r.o.- zabezpečíme ich dodávky a projektovanie. Tradičným dodávateľom manipulačnej techniky je firma TERAMEX s.r.o. sídlom v Hustopečiach pri Brne ...