Zadávateľom ponuky je firma KLEMPOS - STŘECHY, s.r.o.Celokovové hrotové systémy Česká republika - ochrana proti vtákom, vtáctvuAko ochranu proti vtákom je možné inštalovať celokovové hrotové systémy na okenné parapety, nad vchody, rímsy, hrebene striech aj strešné žľaby. Je to účinná ochrana proti vtáctvu - holubom, škorcom, lastovičkám aj väčším vtákom.
Použiteľné sú aj na bodové konštrukcie ako sochy.

Ohybné aj neohybné hrotové systémy predáva firma KLEMPOS - STŘECHY zo Zlínskeho kraja v ČR. Rozdiely sú jednak v ohybnosti, ale aj materiáloch a výške hrotov. V závislosti od druhu vtáctva a šírke stavebného prvku sa volí jednoradový až štvorradový hrotový systém.

Odporúčame tieto systémy ochrany proti vtáctvu:
- Ochrana proti vtákom H 127 - hrotový systém pre ošetrenie silne zaťaženej plochy do 300 mm. Základný pásik z polykarbonátu, obsahuje 24 upínacích miest, ktoré možno v zárezoch nalámať, hroty z nerezovej ocele s priemerom 1, 3 mm, 125 hrotov na 1 meter systému
- Celokovový hrotový systém O 113 - ohybný pásik, veľmi kvalitný výrobok, 1 kus zodpovedá 1 metru
- Celokovový hrotový systém N 113 - pevný nedeformovateľný pásik pre rovné plochy, vysoká kvalita spracovania, 1 kus zodpovedá 1 metru.

Na webe nájdete aj ďalšie typy systémov.


Kontaktný formulár
captcha