Zadávateľom ponuky je firma OKENTĚS, spol. s r.o. Internetový obchodNové kontaktné lepidlá pre stolárov a podlahárov - pre štandardné a laminátové aplikácie, e-shopNové kontaktné lepidlá pre stolárov a podlahárov môžete teraz objednávať na e-shope spoločnosti OKENTĚS spol. s.r.o. Sú vhodné sú pre štandardné a laminátové aplikácie.

Rozširujeme ponuku striekacích lepidiel o kontaktné priemyselné lepidlá TensorGrip od firmy Quin Global. Tieto lepidlá sú určené pre štandardné laminátové aplikácie a pre lepenie bežne používaných stolárskych materiálov k rôznym podkladom - vrátane MDF, drevotriesky, preglejky a ďalších.

Lepidlá sa z tlakového obalu - kanistra - nanášajú striekaním pomocou aplikačnej pištole. K vyskúšaniu sú aj v menšom balení - v spreji.

Pre podlahárov uvádzame striekacie lepidlá značky GEKKO, ktoré sú určené na lepenie kobercových aj gumových podlahových krytín. Sú vhodné pre všetky podklady vrátane samonivelačných hmôt, preglejok, OSB dosiek či plávajúcich podláh.

Lepidlá sa z kanistra nanášajú striekaním pomocou predĺženej aplikačnej pištole. K vyskúšaniu máme taktiež aj menšie aerosólové balenia.

Viac info ohľadom lepidiel a príslušenstva (pištole, hadice, trysky) získate na našich stránkach.

Firmám poskytujeme zaujímavé zľavy až do výšky -10% z katalógových cien!


Kontaktný formulár
captcha

VIAC PONÚK FIRMY


Tesnenie bezbariérových vstupov - padacie dverové tesnenie proti prievanu, hluku, dymu i ohňu

Tesnenie bezbariérových vstupov - padacie dverové tesnenie proti prievanu, hluku, dymu i ohňu

Česká firma OKENTĚS, spol. s r.o. má vo svojom obchodnom sortimente automatické padacie tesnenie spodkov dverí PLANET, ktoré slúži na utesnenie spodkov dverí proti prievanu a hluku, ale aj proti dymu a ohňu. Dverové tesnenie PLANET ...