Odbavenie osôb rýchlo a prehľadne vďaka vyvolávacím systémom Tetronik


Odbavenie osôb rýchlo a prehľadne vďaka vyvolávacím systémom Tetronik
Prehľadné a rýchle odbavenie osôb Vám zabezpečí vyvolávacie systémy Tetronik.

Určite mi dáte za pravdu, že nikto z nás nemá rád čakanie v rade. Ak aj vy chcete predísť tomu, aby Vaši klienti museli tieto nepríjemné chvíle prežívať, ste na správnej adrese.

Vyvolávacie systémy Tetronik sú navrhované a vyrábané Českej republike, sú vysoko kvalitné a pritom aj cenovo prijateľné.
Nachádzajú uplatnenie napríklad na úradoch, v bankách, poisťovniach, na pošte ale aj v iných inštitúciách, kde prichádza veľa osôb, ktoré musia byť postupne odbavené. Klient si jednoducho zoberie lístok s poradovým číslom, pohodlne sa usadí, môže si napríklad čítať časopis či knihu a počká na vyvolanie svojho čísla. Taktiež je možné zabezpečiť objednanie cez Internet na presný čas návštevy.
Vyvolávacie zariadenia Tetronik navyše umožňujú presnú evidenciu a kontrolu práce na jednotlivých priehradkách a môžu tak byť aj účinným pomocníkom pre hodnotenie zamestnancov.

V prípade záujmu o bližšie informácie navštívte naše www stránky alebo nás kontaktujte.
VIAC PONÚK FIRMY

Digitálne hodiny do interiéru s veľkými číslami - 75, 85 mm

Digitálne hodiny do interiéru s veľkými číslami - 75, 85 mm
Úrady, pošty, banky, nemocnice, školy či firmy. Všade tam sa využívajú digitálne hodiny. Každý deň sa na týchto miestach vyskytuje veľké množstvo ľudí, ktorí majú rôzne individuálne potreby. Spája ich však jedno - túžba nestratiť pojem o čase. Hodiny a hodinky sa dnes stali už neoddeliteľnou ...

Bezkontaktné dochádzkové systémy vyrábané v ČR

Bezkontaktné dochádzkové systémy vyrábané v ČR
Aby Vaše dochádzkové a stravovacie systémy fungovali perfektne, musia byť doplnené bezkontaktnými terminálmi, najlepšie od českého výrobcu. Spoločnosť Tetronik vyrába hneď niekoľko typov. Dochádzkový terminál M433 - nový, robustný, s 8" dotykovou obrazovkou, ktorý má zabudované nasledujúce ...
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA TETRONIK v.d. Vyvolávací a odbavovací systémy
WEBOVÁ STRÁNKA
TETRONIK v.d.
www.tetronik.cz
Adres

Adres

Prokopa Holého 183
Terezín 411 55

tetronik@tetronik.cz
+420 416 782 458


Nájdete nás aj tu:

ARES
captcha