Zadávateľom ponuky je firma SANDER SUPPORT LOGISTIC s.r.o.Montáž a demontáž strojových zariadení, balenie a preprava strojov Česká republikaMontáž a demontáž strojových zariadení aj balenie a prepravu strojov pre Vás zabezpečuje česká spoločnosť Sander Support Logistic s.r.o.

Balenie strojov vykonávame priamo u zákazníka alebo v priestoroch našej spoločnosti na adrese Příborská 1585 vo Frýdku Místku - ČR, kde sa nachádza aj sklad. Vďaka našej technológii balenia budú vaše stroje a iné zásielky pri preprave v úplnom bezpečí, a to aj voči vplyvom vzdušnej vlhkosti.

Balenie realizujeme do:
- drevených obalov (debien alebo na drevené podlahy),
- hliníkových bariérových obalov,
- teplom zmrštiteľných fólií.

Naše služby zahŕňajú aj montáž a demontáž strojných zariadení aj ich transfer - presun z miesta na miesto v rámci jedného závodu alebo prepravu do inej prevádzky, a to vrátane nakládky a vykládky.

Dbáme na to, aby boli pri balení použité vždy také materiály, ktoré sú vhodné pre daný typ prepravovanej veci a zabezpečili tak tú najlepšiu ochranu.

Neváhajte, kontaktujte nás už dnes a ušetrite si starosti s balením a prepravou Vašich strojov!


Kontaktný formulár
captcha

VIAC PONÚK FIRMY


Balenie strojov a tovaru na prepravu - exportné balenie zabezpečuje ...

Balenie strojov a tovaru na prepravu - exportné balenie zabezpečuje ...

Ak potrebujete ochrániť stroje a tovar pred poškodením pri preprave, obráťte sa na firmu SANDER SUPPORT LOGISTIC s.r.o. z Českej republiky, ktorá sa špecializuje na exportné balenie, ktoré zásielky ochráni pred negatívnymi ...