Granulovaný BENTONIT MQ Bento


Granulovaný BENTONIT MQ Bento
Granulovaný bentonit MQ Bento pre hydroizoláciu stavieb a utesnenie vodných diel vyrába a dodáva firma MEDIUM INTERNATIONAL I. s.r.o.

Tento zásyp sa skladá z prírodného bentonitu s vysokým obsahom montmorillonitu. Vďaka tejto prísade získava prípravok schopnosť absorpcie - zachytenie pachov a pár, olejov a tekutín z podstielky zvierat, schopnosť kultivácie - vyvažuje vlhkosť zeminy pre rastliny, zúrodňuje piesčité pôdy zadržiavaním vody a bráni priesaku do podorničia v minerálnych hnojivách, tesniacu schopnosť - proti prieniku vody do nádrží, hrádzí a podložia parkovísk a skladov.

Bentonit je prírode neškodný.
Vybrať si môžete z dvoch typov zásypu s rozdielnou zrnitosťou buď 0, 5-2 mm alebo 0-2 mm. Oba druhy obsahujú minimálne 60% montmorillonitu a 3-7% vlhkosti. PH sa pohybuje 7, 5 - 9, 5.

Pri objednávke volajte na telefónne číslo +420 476 100 933 alebo navštívte naše webové stránky.
VIAC PONÚK FIRMY

Bentonitový tesniaci pás radu MQ - výroba, predaj Most - dokonalé utesnenie škár

Bentonitový tesniaci pás radu MQ - výroba, predaj Most - dokonalé utesnenie škár
K dokonalému utesneniu pracovných škár alebo škár v inžinierskych a vodných stavbách vyrába spoločnosť MEDIUM INTERNATIONAL I. s.r.o. so sídlom v Moste v ČR elastický bentonitový tesniaci pás radu MQ. Dokonalé utesnenie pracovných škár betónových dosiek a zvislých stien, styčných škár medzi ...

Bentonitové tesniace rohože EUROBENT

Bentonitové tesniace rohože EUROBENT
Bentonitové rohože pre tesnenie skládok, kanálov, tankov, kompostov a ďalších stavieb predáva firma MEDIUM INTERNATIONAL. EUROBENT výrobok je absorpčná hlinitý materiál, ktorý na seba viaže okolitú zemnú vlhkosť, napučí a tým vzniká tenký tesniaci materiál, ktorý má vlastnosti ochrany životného ...
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA MEDIUM INTERNATIONAL I. s.r.o. Výroba těsnicí materiály Bentonit
WEBOVÁ STRÁNKA
MEDIUM INTERNATIONAL I. s.r.o.
www.bentonit.cz
Adres

Adres

Gorkého 1249/5
Most 434 01

medium@centrum.cz
+420 775 968 489


Nájdete nás aj tu:

ARES
captcha