Granulovaný BENTONIT MQ BentoGranulovaný bentonit MQ Bento pre hydroizoláciu stavieb a utesnenie vodných diel vyrába a dodáva firma MEDIUM INTERNATIONAL I. s.r.o.

Tento zásyp sa skladá z prírodného bentonitu s vysokým obsahom montmorillonitu. Vďaka tejto prísade získava prípravok schopnosť absorpcie - zachytenie pachov a pár, olejov a tekutín z podstielky zvierat, schopnosť kultivácie - vyvažuje vlhkosť zeminy pre rastliny, zúrodňuje piesčité pôdy zadržiavaním vody a bráni priesaku do podorničia v minerálnych hnojivách, tesniacu schopnosť - proti prieniku vody do nádrží, hrádzí a podložia parkovísk a skladov.

Bentonit je prírode neškodný.
Vybrať si môžete z dvoch typov zásypu s rozdielnou zrnitosťou buď 0, 5-2 mm alebo 0-2 mm. Oba druhy obsahujú minimálne 60% montmorillonitu a 3-7% vlhkosti. PH sa pohybuje 7, 5 - 9, 5.

Pri objednávke volajte na telefónne číslo +420 476 100 933 alebo navštívte naše webové stránky.


Kontaktný formulár
captcha

VIAC PONÚK FIRMY


Bentonitový tesniaci pás radu MQ - výroba, predaj Most - dokonalé ...

Bentonitový tesniaci pás radu MQ - výroba, predaj Most - dokonalé ...

K dokonalému utesneniu pracovných škár alebo škár v inžinierskych a vodných stavbách vyrába spoločnosť MEDIUM INTERNATIONAL I. s.r.o. so sídlom v Moste v ČR elastický bentonitový tesniaci pás radu MQ. Dokonalé utesnenie pracovných škár ...


Bentonitové tesniace rohože EUROBENT

Bentonitové tesniace rohože EUROBENT

Bentonitové rohože pre tesnenie skládok, kanálov, tankov, kompostov a ďalších stavieb predáva firma MEDIUM INTERNATIONAL. EUROBENT výrobok je absorpčná hlinitý materiál, ktorý na seba viaže okolitú zemnú vlhkosť, napučí a tým vzniká ...