René Kysučan
Jádrové vrtání RoKy


  • výroba prútených košov, drobné remeselnícke výrobky, remeselnícke doplnky, ostatné remeselnícke práce
Spoločnosť Jadrové vŕtanie RoKy v Ostrave sa špecializuje na jadrové vŕtanie a rezanie betónu. Ďalej tiež sa zameriavajú na kotvenie do betónu a rezanie panelu stenovou pílou. Pôsobí nielen v Ostrave, ale aj v okolí Opavy.

Vŕtanie vykonávame jadrovou vŕtačkou s diamantovými korunkami chladenými vodou. Vŕtame do železobetónu, tehly, strateného debnenia a ďalších stavebných materiálov. Veľmi presné vrty s minimálnymi otrasmi a zanedbateľnými vibráciami to sú jedny z hlavných výhod jadrových vrtov, ktoré vytvárajú presné kruhové otvory, prestupy pre potrubie, kabeláž, sondy, kotvenie či výstuže. Jadrové vŕtanie vykonávame od priemeru 25 mm do 350 mm, pod rôznymi uhlami a ľubovoľnej dĺžky.

Rezanie stenovou pílou chladenou vodou je možné vykonávať vodorovne aj zvisle a to cez betónové, aj železobetónové konštrukcie. Režeme od hrúbky 100 mm do 330 mm. Píla je poháňaná elektrinou s napätím 380V, ktorá dáva do pohybu vysoko výkonnú reznú hlavu s upevneným rotujúcim diamantovým kotúčom a pohybuje sa po vodiacej lište, tým je docielené veľmi presný rez. Stenovú pílu používame pri rezaní betónu, železobetónu, panelov, prahov, stropov, stien, podláh, betónových schodísk a tiež prestupov pre okná, dvere, vráta. Výhody píly je rýchla, presná, čistá práca.

POBOČKY
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA René Kysučan Jádrové vrtání RoKy
WEBOVÁ STRÁNKA
René Kysučan
vrty-roky.cz
Adres

Adres

Politických vězňů 7
Ostrava 700 30

kysucan@vrty-roky.cz
+420 608 731 445


Nájdete nás aj tu:

ARES
captcha