UNIPROX, spol. s r.o.


Hľadáte spoľahlivú firmu, ktorá vám zabezpečí dodávku baliacich strojov alebo strojov pre spracovanie mäsa, rýb a hydiny?
Spoločnosť UNIPROX, spol. s r.o. z Brna v Českej republike, ktorá je súčasťou EÚ, vám poskytne komplexné služby a dodávky pre obchody, predajne aj potravinársky priemysel. Spoločnosť sprostredkováva baliace stroje pre potravinársky priemysel a stroje na spracovanie mäsa, rýb a hydiny. Okrem iného u firmy UNIPROX, spol. s.r.o. môžete zaobstarať aj pokladničné systémy, registračné pokladnice, elektronické váhy a iný spotrebný materiál.

Pre skvalitnenie a zefektívnenie chodu vašich predajní sa obráťte na firmu UNIPROX, spol. s r.o., ktorá vám zabezpečí kvalitné dodávky vrátane servisu. Záručný aj pozáručný servis vykonávame po celej Českej republike na všetky nami dodané zariadenia.

Predaj a dodávka kvalitných a preverených výrobkov vrátane profesionálneho servisu:

Máme vybavenie pre obchody ako sú elektronické váhy DIBAL, registračné pokladne UNITRON a etiketovacie kliešte SWING.

Pre potravinársky priemysel máme k dispozícii baliace stroje ULMA, kalibračné zariadenie a špeciálne stroje na spracovanie mäsa a hydiny. MAREL

Najširší sortiment baliacich strojov nájdete u nás balenie do prieťažnej fólie STRETCH, do rukáva FLOW PACK, do vákua a ochrannej atmosféry TERMOFORMING, do ochrannej atmosféry do misiek LID-systém, do zmraštiteľnej fólie SKIN a SCHRINK.

Dodávame horizontálne a vertikálne baličky komorové teplovzdušné baličky, baličky pre skupinové balenie, vákuové baličky, baličky do misiek, baličky do prieťažnej fólie a impulzné zváračky.

Potravinárske stroje - pre spracovanie mäsa, rýb a hydiny sú patentované špičkové kalibračné zariadenia a stroje na spracovanie mäsa a hydiny firmy MAREL. Stroje sú určené pre hydinárske závody, mäsokombináty a závody spracúvajúce ryby pre presné dávkovanie a porciovanie

Zameriavame sa na dodávky pokladničných systémov pre všetky typy obchodov. Máme pokladničné systémy so skladovou evidenciou a položkovým predajom, systémy SUPPORT SYSTÉM, VS COMPUTER, CPS a možno si vybrať systém s registračnou pokladňou, PC pokladňou alebo najmodernejšie prevedenie touch screen pokladňou. Pokladničný softvér, obchodné váhy, pokladne EET, dotykové systémy, tlačiarne, pokladničné zásuvky, čítačky čiarových kódov, banková technika, etiketovacie kliešte, nákupné košíky.

Dodávame priemyselné váhy, stolné technologické váhy, počítacie, závesné, mostíkové, priebežné váhy, vážiace plošiny a mostíky, indikátory hmotnosti, vážiace a etiketovacie zariadenia.

Spotrebný materiál etiketovacie kotúčiky, termoetikety, termokotúčiky, pokladničné pásky, farbiace valčeky a pásky, fólie, misky

UNIPROX, spol. s.r.o. je profesionálnym predajcom strojov pre potravinársky priemysel a v jeho širokej ponuke nájdete aj tovar a príslušenstvo potrebné k pohodlnej a bezstarostnej prevádzke Vašej firmy, predajne alebo obchodu.

Témy:

baliace stroje pre potravinársky priemysel, stroje na spracovanie mäsa, rýb, hydiny, Česká republika

POBOČKY
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA UNIPROX, spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
UNIPROX, spol. s r.o.
www.uniprox.cz
Adres

Adres

Staňkova 103/18
Brno 602 00

uniprox@uniprox.cz
+420 541 241 963


Nájdete nás aj tu:

ARES
captcha