Ověřeno EDB
Overené EDB
Napíšte nám

Napíšte nám

vaclav.kroupa@skaneko.eu

Zavolajte nám

Zavolajte nám

+420 721 576 753

Zavolajte nám

Adres

Krátká 773/15
Třebíč 674 01

Technologické linky na spracovanie potravín popredných výrobcov potravinárskych technológií


Technologické linky popredných svetových výrobcov pre potravinársky priemysel zaobstaráte u firmy Ing. Václav Kroupa SKANEKO z Českej republiky. Predávame širokú paletu riešení na spracovávanie a triedenie potravín.

Potrebujete vybaviť potravinársky závod špičkovou technológiou na spracovanie mäsa, rýb, mlieka, ovocia alebo zeleniny? Hľadáte predajcu technologických liniek pre potravinárstvo? Potom sa obráťte na českú firmu Ing. Václav Kroupa - SKANEKO.

Naša firma je dodávateľom technologických liniek na spracovanie potravín popredných svetových výrobcov na českom aj slovenskom trhu. Poskytujeme širokú škálu riešení na spracovanie, triedenie alebo výrobu potravín, či už ide o mäso, ryby, mlieko, ovocie alebo zeleninu. Dodáme variče, pastery, homogenizátory, zamrazovače, lyofilizátory, lúpače, triediče, analyzátory, plniace linky a pod.

Na českom trhu zastupuje technologických lídrov, ako sú firmy TOMRA, PIGO S:R:L., SORMAC B.V., FAM NV, CABINPLANT A/S, KROMA A/S a ďalšie.


AKTUÁLNE PONUKY

Sušičky a sušiace pásy na ovocie a zeleninu – skúsený dodávateľ strojov a zariadení na spracovanie potravín

Sušičky a sušiace pásy na ovocie a zeleninu – skúsený dodávateľ strojov ...

Na predaj a dodávku sušičiek a sušiacich pásov na ovocie a zeleninu sa zameriava skúsený dodávateľ strojov a zariadení na spracovanie potravín a potravinársky priemysel – spoločnosť SKANEKO z Českej Republiky. Chcete si zaobstarať ...

Malá linka na lúpanie okrúhlych surovín - zemiakov, červenej repy, kalerábov ČR

Malá linka na lúpanie okrúhlych surovín - zemiakov, červenej repy, ...

Česká firma Ing. Václav Kroupa SKANEKO predstavuje riešenie malej linky na lúpanie okrúhlych surovín (zemiaky, červené repy, kaleráby). Linka sa skladá zo vstupného dopravníka s násypkou a dávkovej nožovej škrabky, ktorá je umiestnená ...


FIREMNÉ ČLÁNKY


Kontakty

SKANEKO
Krátká 773/15
Třebíč 674 01
GPS: 49°13′19.13″ N, 15°52′36.84″ E

49°13′19.13″ N, 15°52′36.84″ E

QR kód firmy SKANEKO
WEBOVÁ STRÁNKA SKANEKO

WEBOVÁ STRÁNKA

SKANEKO
www.skaneko.eu

Adres

Adres

Krátká 773/15
Třebíč 674 01

vaclav.kroupa@skaneko.eu
+420 721 576 753

Kontaktný formulár

captcha