CARTINT, s.r.o.
Tónování autoskel Uherské Hradiště


Spoločnosť CARTINT v regióne Uherské Hradiště a Uherský Brod a v ďalších častiach Moravy zaisťuje tónovanie autoskiel bez demontáže a aplikuje autofólie aj ochranné fólie na karosérie vozidiel.

Aplikujeme aj okenné fólie na sklá budov - termoizolačné, bezpečnostný či protislnečné fólie.
Dodávame bezpečnostné sklá na budovy a tónujeme skla na objektoch.

prevádzkareň:
-Zlín-Lúky, Pod Šternberku 306.

Pre súkromné osoby aj firmy ponúkame rýchlu zmenu dizajnu vozidiel vďaka aplikácii wrap fólia - prezliekacie fólie na karosériu vozidla. Tieto fólie plnia ochrannú funkciu, pôvodnému laku tak nehrozí poškriabanie ani vyblednutiu.
Jedná sa o 3D fólie, ktorými možno potiahnuť celú karosériu alebo len jej časť - použiteľné sú u rôznych dopravných prostriedkov.

Ponúkame tónovanie autoskiel, kedy nie je nutná demontáž skla.
Používané autofólie zvyšujú odolnosť skla proti odretiu i poškriabaniu, majú dlhú životnosť a nemení farbu, zaistí ochranu proti UV žiareniu, znižujú možnosť oslnenia vodiča.

Bezpečnostné okenné fólie ponúkame v čírom prevedení aj ako protislnečné v rôznych odtieňoch. Znižujú riziko poranenia pri rozbití skla, bráni zlodejom dostať sa do objektu a pod. Použitie je vhodné pre presklené steny či dvere napr. V priemyselných prevádzkach, školách, škôlkach.

Protislnečné reflexívne fólie používame tam, kde potrebujeme minimalizovať prestup tepla do budovy oknami, výhodou fólií je, že sú zvonku nepriehľadné, zároveň teda zaistí Vaše súkromie.

Tepelnoizolačné, solárne reflexívne fólia do interiéru, ktoré sa aplikujú zvnútra sa využívajú tam, kde je potrebné minimalizovať náklady na vykurovanie. Izolačné fólie môžete zvoliť v čírom prevedení aj farebné varianty.

Montážne dielňa:
-Zlín-Lúky, Pod Šternberk 306, areál Zlínprojekt.

POBOČKY
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA CARTINT, s.r.o. Tónování autoskel Uherské Hradiště
WEBOVÁ STRÁNKA
CARTINT, s.r.o.
www.cartint.cz
Adres

Adres

Uherské Hradiště
Uherské Hradiště 686 01

cartint@cartint.cz
+420 603 232 700


Nájdete nás aj tu:

InstagramARES
captcha