CARTINT, s.r.o.
Profesionalni tonovani autoskel Prerov


Cartint w powiatach Przerów, Kromieryż i innych regionach Moraw nakłada na samochody folie samochodowe przeciwwiatrowe i owija folie oraz wykonuje barwienie szkła na pojazdach bez demontażu.

Dostarczamy również folie okienne, w których do okien budynku stosujemy folię termoizolacyjną, bezpieczeństwa lub solarną.
Dostarczamy szkło bezpieczne do budynków i szkło na odcień obiektów.

Zakładanie:
 -Zlin-Louky, Pod Sternberkem 306.

Dla osób prywatnych i firm oferujemy szybką zmianę projektu pojazdu dzięki zastosowaniu folii zmieniającej folię na nadwoziu pojazdu. Folie te mają funkcję ochronną, więc oryginalna farba nie jest porysowana ani wyblakła.
Są to folie 3D, które można wykorzystać do pokrycia całego ciała lub tylko jego części - można je stosować z różnymi pojazdami.

Oferujemy przyciemnianie szyb przednich, gdy szkło nie jest konieczne.
Zastosowane folie samochodowe zwiększają odporność szkła na ścieranie i zarysowania, mają długą żywotność i nie zmieniają koloru, zapewniają ochronę przed promieniowaniem UV, zmniejszają możliwość olśnienia kierowcy.

Oferujemy bezpieczne folie okienne w przejrzystym stylu, a także ochronę przeciwsłoneczną w różnych odcieniach. Zmniejszają ryzyko obrażeń w przypadku stłuczenia szkła, zapobiegają przedostawaniu się złodziei do budynku itp. Zastosowanie jest odpowiednie do szklanych ścian lub drzwi, np. W zakładach przemysłowych, szkołach, przedszkolach.

Używamy folii odbijających światło słoneczne tam, gdzie musimy zminimalizować przenikanie ciepła do budynku przez okna, zaletą folii jest to, że są nieprzezroczyste z zewnątrz, zapewniając jednocześnie prywatność.

Wewnętrzne, izolujące ciepło, odblaskowe folie są stosowane tam, gdzie koszty ogrzewania mają być zminimalizowane. Folia izolacyjna do wyboru w wersji przezroczystej i wariantach kolorystycznych.

Prosimy o kontakt formą pisemną
Strona (witryna) internetowa CARTINT, s.r.o. Profesionalni tonovani autoskel Prerov
Strona (witryna) internetowa
CARTINT, s.r.o.
www.cartint.cz
Adres

Adres


Prerov 750 02

cartint@cartint.cz
+420 603 232 700

Znajdziesz nas również tutaj:

ARES
captcha