CARTINT, s.r.o.
Profesionalni tonovani autoskel Breclav


CARTINT koncentruje się na przyciemnianiu szyb przednich bez demontażu. Stosujemy folie samochodowe - ochronę przeciwsłoneczną, folie ochronne na ciele i zmieniające się filmy 3D na samochodzie.

Ponadto folia okienna do budynków - bezpieczeństwo, izolacja termiczna. Barwimy także szklane budynki.
Działamy na całym Morawach - nawet w regionie Brzecławia Mikulov mamy umowne stacje serwisowe.

Barwienie szkła z 5-letnią gwarancją - zastosowanie specjalnej folii bez usuwania szkła.
Dzięki folii będziesz chroniony przed promieniowaniem UV w samochodzie, temperatura w samochodzie spadnie i nie ma niebezpieczeństwa oślepienia kierowcy.
Zaletami folii samochodowej są zarysowania, ścieranie, odporność na tłuszcz oraz długa żywotność i trwałość kolorów.
Dzięki folii bezpieczeństwa szkło jest wzmocnione, a po przyciemnieniu przechodzisz obok, by zobaczyć, co znajduje się we wnętrzu samochodu.

Folia ochronna nadwozia - ochrona lakieru samochodowego.
Stosujemy folie poliuretanowe o wysokim połysku, przedłużonej żywotności, znikają zadrapania pod wpływem ciepła słonecznego.

Stosujemy również folie wymienne - folie owijające opracowane w USA. Są to specjalnie zmodyfikowane folie hybrydowe - mogą częściowo lub całkowicie pokryć nadwozie pojazdu, motocykla, łodzi i innych środków transportu.
Możesz łatwo zmienić kolor i uzyskać nowy wygląd swojego samochodu. Oryginalny lakier pozostaje zabezpieczony przed zarysowaniami i blaknięciem.

Folia okienna do budynków:
 - przezroczyste folie ochronne - odpowiednie dla zakładów przemysłowych, szkół, przedszkoli, szklanych drzwi, szklanych ścian itp., spowalniają rozprzestrzenianie się ognia, zwiększają ochronę przed złodziejami, przed skutkami fal ciśnienia i obrażeniami spowodowanymi rozbiciem szkła
 - folie odbijające światło słoneczne - zapewniają ochronę przed przenoszeniem ciepła do okien, są pokryte warstwą metalu, dzięki czemu odbijają promienie słoneczne, folie te są nieprzezroczyste z zewnątrz, ale zachowana jest przezroczystość z zewnątrz
 - folie przeciwsłoneczne do izolacji słonecznej do wnętrz - nadają się do obniżenia kosztów ogrzewania, ciepło odbija się od folii na szybie od wewnątrz z powrotem do pomieszczenia, więc nie ma strat ciepła
 - folie termoizolacyjne - zmniejszają również straty ciepła przez okna lub drzwi nawet o 20%, instalowane od wewnątrz. Dostępne są zarówno warianty jasne, jak i kolorystyczne, dzięki czemu można je wykorzystać jako element projektu.

Prosimy o kontakt formą pisemną
Strona (witryna) internetowa CARTINT, s.r.o. Profesionalni tonovani autoskel Breclav
Strona (witryna) internetowa
CARTINT, s.r.o.
www.cartint.cz
Adres

Adres


Breclav 690 02

cartint@cartint.cz
+420 603 232 700

Znajdziesz nas również tutaj:

ARES
captcha