K&K design, s.r.o.


Nádražní 3113/128, Ostrava 702 00
Spoločnosť K & K dizajn, s.r.o. je licenčným partnerom spoločnosti Isotra a.s., ktorá je svetovým výrobcom tieniacej techniky. V našom katalógu produktov nájdete všetko od žalúzií, vonkajších i vnútorných roliet, markíz, až po siete proti hmyzu, garážové brány a dvere. A to všetko vrátane odborného poradenstva a v neposlednom rade tiež následná starostlivosť o každého zákazníka.

Naša spoločnosť je odborníkom na montáž a inštaláciu tieniacej techniky v Ostrave. V ponuke máme tiež GSM systém, ktorý Vám umožní obsluhovať vráta, bránu, markízy, kotol, zavlažovacie a ďalšie zariadenia pomocou mobilného telefónu.

Máme skúsený tím odborných technikov, ktorí Vám nainštalujú a namontujú vybraný produkt dodaný prvotriednymi partnermi. Sme partnerom spoločnosti Isotra a.s., a preto máme možnosť našim klientom ponúknuť maximálny špičku v obore tieniacej techniky.

Vykonávame predovšetkým tieto montáže:

- rolety a žalúzie
- vonkajšie a vnútorné žalúzie
- interiérové a vonkajšie rolety
- hliníkové a látkové rolety
- horizontálne a vertikálne žalúzie
- plisse
- japonské steny
- markízy
- siete proti hmyzu do všetkých typov okien a balkónových dverí
- rolovacie, priemyselná a sekčné garážové vráta
- posuvné a dvojkrídlové vstupné brány

Všetky typy žalúzií a roliet s možnosťou motorizácie - elektrické ovládanie. Taktiež ponúkame mimozáručné servis a opravy vyššie ponúkaného sortimentu.

Neoddeliteľnou súčasťou našich komplexných služieb je bezplatné odborné poradenstvo a vymeranie, vďaka ktorému navrhneme správne riešenie a cenovú ponuku. Preberáme tak všetky riziká a nesieme plnú zodpovednosť za toto vymeranie.

Naša spoločnosť K & K dizajn, s.r.o. neustále prináša svojim klientom novinky z oblasti tieniacej techniky a interiérových dverí. Navštívte našej predajňu, ktorá je umiestnená 190 m od zastávky Křižíkova v Ostrave, alebo navštívte naše stránky či e-shop, kde sa dozviete viac. Tešíme sa na spoluprácu s Vami.

Maximálna kvalita, dokonalý servis a rýchlosť sú hlavné priority našej spoločnosti, ktoré Vás presvedčia, prečo využiť práve našich služieb.

Produkty
  • vonkajšie žalúzie, exteriérové rolety, zvislé clony, interiérové látkové tienenie, bambusové žalúzie, sieťky proti hmyzu
  • kovové vjazdové brány, kovové oplotenie, príslušenstvo k plotom a bránam, kovové konštrukcie, kováčska výroba

Kontaktný formulár
captcha